Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Zpravodajství - všechny zprávy

Zpravodajství - všechny zprávy

Sezonu v Lužné ukončil Heligón, Kremák a HurvínekSezonu v Lužné ukončil Heligón, Kremák a Hurvínek

16.11.2021 - České dráhy uzavřely letošní nostalgickou sezonu tradičním Posledním parním víkendem v ČD Muzeu v Lužné u Rakovníka. Stovky cestujících si za krásného slunečného počasí nenechaly ujít hlavně jízdy parními vlaky vedenými Kremákem 534.0323 a Heligónem 414.096.

Celý článek »

 

ČD uspěly v soutěži Zaměstnavatel rokuČD uspěly v soutěži Zaměstnavatel roku

15.11.2021 - České dráhy opět uspěly v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2021. Dopravce se umístil na třetím místě v kategorii Zaměstnavatel roku nad 5 000 zaměstnanců v regionu Praha. Hodnocení se už osmnáct let zaměřuje na společnosti v ČR z pohledu lidských zdrojů. Jeho smyslem je přiblížit firmy s výborným přístupem k zaměstnancům.

Celý článek »

 

Středisko údržby v Olomouci čeká rozsáhlá modernizaceStředisko údržby v Olomouci čeká rozsáhlá modernizace

1.11.2021 - České dráhy připravují kompletní přeměnu svého depa v Olomouci. Modernizace tamního Střediska údržby (SÚ) je součástí plánu dopravce na rozvoj technické základny pro provozní údržbu, opravy železničních vozidel a zlepšení pracovních a sociálních podmínek zaměstnanců tohoto úseku.

Celý článek »

 

Bezpečnost ČD: Pod drobnohledem ochranky i kamerBezpečnost ČD: Pod drobnohledem ochranky i kamer

25.10.2021 - Chránit život a zdraví svých zákazníků, zaměstnanců i svůj majetek patří k důležitým úkolům všech velkých firem. Pozadu nezůstávají v tomto ohledu ani České dráhy, úroveň bezpečnosti v poslední dekádě u firmy výrazně rostla. Dopravce si objednává služby bezpečnostní agentury. Od chvíle, kdy začali „muži v černém“ působit ve vlacích či objektech ČD, se intenzita trestné činnosti postupně snižuje. Bezpečnostní politika se v posledních letech zaměřila i na kybernetickou bezpečnost a nově zacílí na konkrétní vlaky prostřednictvím kamer.

Celý článek »

 

Jízdní řád 2022: nová vozidla i větší komfortJízdní řád 2022: nová vozidla i větší komfort

20.10.2021 - Především ve znamení nových moderních vozidel se ponese jízdní řád Českých drah pro rok 2022. Například na spoje Západní expres a Krušnohor nasadí dopravce nejmodernější soupravy InterJet, na regionální spoje z Ostravy do Frenštátu pod Radhoštěm vyjedou patrové soupravy push--pull a dvě desítky zbrusu nových bezbariérových RegioPanterů obslouží regionální linky v Plzeňském, Středočeském a Jihočeském kraji.

Celý článek »

 
 

Přejít na stranu:« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 »

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika