Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Kontakty na redakci

Kontakty na redakci

2.1.2017 – autor: REDAKCE

Chcete nám nabídnout námět na reportáž? Zaujal vás nějaký článek nebo ho chcete doplnit o další informace? Napište členům redakce!

Adresa

České dráhy - GŘ, nábř. Ludvíka Svobody 1222, Praha 1, 110 15.

Telefon do redakce: +420 720 797 020

E-mail: Zeleznicar@cd.cz

Redakce

Vedoucí redakčního oddělení - Václav Rubeš: Rubes@gr.cd.cz

Šéfredaktor, webová verze - Petr Slonek: Slonek@gr.cd.cz

Distribuce, předplatné, inzerce - Eva Balíková: Balikova@gr.cd.cz

Reportér - Martin Harák: Harak@gr.cd.cz

Reportér, webová verze  - Josef Holek: Holek@gr.cd.cz

Reportér - Jan Chaloupka: Chaloupka@gr.cd.cz

Fotograf, DTP - Michal Málek: Malek@gr.cd.cz

Grafik - Milan Matoušek

 


Průměrné hodnocení (11 hlasů): 4.64

Další články této rubriky

Pro předplatitele

10.11.2017 - Chcete si předplatit čtrnáctideník Železničář? Chcete se dozvědět aktuální informace a zajímavá témata o dění v rámci Skupiny České dráhy a částečně i na tuzemské železnici? »

Pro inzerenty

2.1.2017 - Máte zájem inzerovat v tištěné verzi Železničáře? Chcete prezentovat svou společnost a své služby u cestujících, zaměstnanců Skupiny ČD a fanoušků železnice? »

Ročník 2013

1.3.2016 - »

 

Všechny články rubriky Železničář

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika