Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Zpravodajství - všechny zprávy

Zpravodajství - všechny zprávy

Na Masarykově nádraží se uctila památka obětí holocaustuNa Masarykově nádraží se uctila památka obětí holocaustu

15.12.2021 - Centrum studií genocid Terezín ve spolupráci s Vojenským historickým ústavem, Armádou ČR, Českými drahami a ČD Cargo si na pietním shromáždění připomnělo první transport židovských obyvatel z Prahy do Terezína. Přesně před 80 lety – 24. listopadu 1941, byl z pražského Masarykova nádraží (tehdy Hybernského) vypraven první transport židovských občanů z Prahy do Terezína.

Celý článek »

 

Studenti se věnovali čisté mobilitěStudenti se věnovali čisté mobilitě

14.12.2021 - Průmyslové muzeum v Mladějově hostilo další ročník odborného vzdělávacího semináře pro studenty Dopravní fakulty Jana Pernera Univerzity Pardubice Den čisté mobility. Seminář byl rozsáhlejší než v předchozích letech, a to ze dvou důvodů – prvním bylo zahájení výuky v nově akreditované studijní specializaci Elektrická trakce a elektromobilita a druhým snaha vynahradit dlouhou dobu distanční výuky.

Celý článek »

 

Zákazníci ČD mohou využít cyklověž v MilovicíchZákazníci ČD mohou využít cyklověž v Milovicích

13.12.2021 - K úschově kol na nádraží v Milovicích nově slouží cyklověž. Zákazníci ČD s platnou aplikací na In Kartě mohou využít výhodné ceny úschovného. Prvních 24 hodin je zdarma, za každý další den platí jen 5 korun. Cyklověže propojují dva významné ekologické způsoby přepravy – železnici a kolo.

Celý článek »

 

 ČD patří k důvěryhodným značkám ČD patří k důvěryhodným značkám

10.12.2021 - Sedmý ročník marketingového ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2021 zná výsledky průzkumu zaměřeného na důvěru ve značky prodávané na území České republiky. V kategorii Poskytovatelé dopravních služeb se na prvním místě umístila společnost České dráhy.

Celý článek »

 

Nadační fond Skupiny ČD mezi nejlepšímiNadační fond Skupiny ČD mezi nejlepšími

8.12.2021 - Nadační fond ŽELEZNICE SRDCEM se umístil mezi pěti nejlepšími HR projekty soutěže Zaměstnavatel roku. Postavil se tak po bok projektů banky ČSOB, drogerie dm a společností innogy anebo ZF Automotive. Výsledky byly vyhlášeny v unikátním prostoru 4. patra OD Máj na Národní třídě v Praze.

Celý článek »

 
 

Přejít na stranu:« 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 »

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika