Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Zástupci ČD předali další monitory dechu

Zástupci ČD předali další monitory dechu

17.10.2016 – autor: PETR SLONEK

Také letos České dráhy pokračují ve spolupráci s Nadací Křižovatka. Národní dopravce se spolupodílí na pořízení několika desítek kusů monitorů dechu pro novorozence a kojence, kteří patří do skupiny možného ohrožení syndromem náhlého úmrtí.

Zástupci ČD předali další monitory dechu

Člen představenstva ČD Michal Štěpán se se zástupkyněmi nadace Křižovatka zúčastnil předání 18 monitorů dechu primáři novorozeneckého oddělení FN v Motole Miloši Černému, přičemž právě 12 z nich věnovaly České dráhy. Do konce loňského roku zástupci ČD podle Michala Štěpána předali téměř 130 těchto přístrojů. Letos ČD pořizují dalších 34 monitorů dechu a obdržely je pražské nemocnice v Podolí a Motole a také nemocnice v Třebíči.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 3.67

Další články této rubriky

Regionální dopravu posílí nová vozidlaRegionální dopravu brzy posílí nová vozidla

7.6.2023 - České dráhy nasadí do regionů v letech 2023 až 2026 celkem 159 jednotek RegioPanter a RegioFox. Všechny jsou již objednané a vyrábí se. Část z nich už navíc byla uvedena do provozu a jejich dodávka bude pokračovat i během… »

V Ostravě se představila první nová třívozová jednotka RegioPanterV Ostravě se představila první nová třívozová jednotka RegioPanter

6.6.2023 - České dráhy v pondělí slavnostně pokřtily novou třívozovou soupravu RegioPanter, která bude už během tohoto měsíce nasazena na regionální trať z Opavy do Ostravy-Svinova v Moravskoslezském kraji. Jedná se o vůbec první… »

Nová myčka je šetrnější k přírodě i vozidlůmNová myčka je šetrnější k přírodě i vozidlům

5.6.2023 - České dráhy na začátku května zprovoznily novou mycí linku železničních vozidel v Havlíčkově Brodě, která oproti zavedeným technologiím přináší řadu inovací. Tou nejpodstatnější je větší ohled na životní prostředí a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika