Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Zástupci ČD předali další monitory dechu

Zástupci ČD předali další monitory dechu

17.10.2016 – autor: PETR SLONEK

Také letos České dráhy pokračují ve spolupráci s Nadací Křižovatka. Národní dopravce se spolupodílí na pořízení několika desítek kusů monitorů dechu pro novorozence a kojence, kteří patří do skupiny možného ohrožení syndromem náhlého úmrtí.

Zástupci ČD předali další monitory dechu

Člen představenstva ČD Michal Štěpán se se zástupkyněmi nadace Křižovatka zúčastnil předání 18 monitorů dechu primáři novorozeneckého oddělení FN v Motole Miloši Černému, přičemž právě 12 z nich věnovaly České dráhy. Do konce loňského roku zástupci ČD podle Michala Štěpána předali téměř 130 těchto přístrojů. Letos ČD pořizují dalších 34 monitorů dechu a obdržely je pražské nemocnice v Podolí a Motole a také nemocnice v Třebíči.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 3.67

Další články této rubriky

Na periodické prohlídky a opravy České dráhy pošlou tisíce vozidelNa periodické prohlídky a opravy České dráhy pošlou tisíce vozidel

27.11.2022 - České dráhy v následujících čtyřech letech odešlou na výrobci předepsané periodické prohlídky a opravy přes 2 000 drážních vozidel. Ročně vyčlení na tuto údržbu kolem 3,5 miliardy korun. Zároveň s tím dopravce po svých… »

ČD testují sčítače cestujících, poskytnou data o vytížení vlakůČD testují sčítače cestujících, poskytnou data o vytížení vlaků

23.11.2022 - Čím přesnější informace o počtu cestujících budou České dráhy mít, tím pružněji mohou ony i objednavatelé dopravy reagovat na reálnou poptávku. Proto se aktuálně testují automatické sčítací systémy. Projekt dostala na… »

Ministři dopravy cestovali na zasedání vlakemMinistři dopravy cestovali na zasedání vlakem

21.11.2022 - Ministr dopravy Slovenska Andrej Doležal dorazil do Prahy na neformální zasedání ministrů dopravy Evropské unie vlakem. Využil k tomu spoje EC 172 z Bratislavy s příjezdem do Prahy Holešovic. Vlakem na setkání přijeli i jeho rakouský a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika