Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Ve vlacích ČD se opět předčítalo

16.10.2019 - Příměstské vlaky v okolí Prahy se v polovině září staly dějištěm literárního festivalu Čtení ve vlaku. Cestující se opět mohli při už šestém ročníku akce setkat s řadou zajímavých českých autorů a autorek, kteří během jízdy představili ukázky ze svých děl. Celý článek »

Ve vlacích ČD se opět předčítalo

Vedení Českých drah ocenilo své zaměstnance za mimořádné činyVedení Českých drah ocenilo své zaměstnance za mimořádné činy

8.10.2019 - Jedenadvacet zaměstnanců Českých drah při své každodenní práci prokázalo v uplynulém roce duchapřítomnost, odvahu nebo vykonalo mimořádný čin. Management společnosti, v rámci Dne železnice, svým kolegům za jejich činy poděkoval a předal dary. Slavnostní akt se uskutečnil jako obvkyle na začátku října ve Vládním salonku pražského hlavního nádraží.

Celý článek »

 

Fotogalerie: Oslavy v Lužné přilákaly tisíce lidíFOTOGALERIE: Oslavy v Lužné přilákaly tisíce lidí

7.10.2019 - ČD Muzeum v Lužné u Rakovníka oslavilo dvacáté výročí velkolepou akcí. Ta byla zároveň i Dnem železnice. O víkendu 20. až 21. září se zde představila čerstvě zrekonstruovaná parní lokomotiva 414.096 anebo historický parní vůz Komarek.

Celý článek »

 

Všechny zprávy v rubrice

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika