Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

ČD Cargo a technologie Innofreight

27.1.2020 - V komoditě „dřevo“ jsou nástavby Innofreight, respektive WoodTainery využívány již od července roku 2005, a to v přepravách dřevní štěpky z pil ve Ždírci nad Doubravou a z Plané u Mariánských Lázní do zpracovatelských závodů ve Štětí a v Paskově. Projekt přepravy dřevní štěpky tímto systémem do plzeňské teplárny získal v roce 2012 zvláštní cenu ministerstva životního prostředí. V současné době přepravíme ve WoodTainerech asi 350 tisíc tun štěpky za rok. Technologie Innofreight však nabízí i řešení pro přepravy dřeva z míst těžby do míst jeho zpracování. Celý článek »

ČD Cargo a technologie Innofreight

Petr Pavelec novým členem představenstva ČDPetr Pavelec novým členem představenstva ČD

16.1.2020 - Dozorčí rada ČD zvolila ve čtvrtek 16. 1. pátého člena představenstva společnosti. Od 1. února bude pozici zastávat Petr Pavelec.

Celý článek »

 

Od rychlostního rekordu Pendolina uplynulo 15 letOd rychlostního rekordu Pendolina uplynulo 15 let

6.12.2019 - V listopadu si veřejnost připomněla nejen 30 let od pádu komunismu v bývalém Československu, ale také jedno čistě železniční výročí. Před patnácti lety, konkrétně 18. listopadu roku 2004, jednotka Pendolino 680.001 dosáhla nového rychlostního rekordu na tuzemské železnici.

Celý článek »

 

Všechny zprávy v rubrice

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika