Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Za youtubery přijel i Pavel Krtek

Za youtubery přijel i Pavel Krtek

17.7.2017 – autor: JOSEF HOLEK

České dráhy se staly partnerem dětského youtuberského tábora, který se konal na začátku července v rekreačním středisku Prudká nedaleko Tišnova na Brněnsku. Děti se na prvním ročníku tábora učily nejen natáčet a editovat videa, ale též se dozvěděly pár zajímavých rad a zkušeností od populárního youtubera známého pod přezdívkou Johnny Valda.

Za youtubery přijel i Pavel Krtek

Vedle multimediální zábavy samozřejmě nechyběla ani tradičnější náplň - výlety a zajímavé táborové hry. Za dětmi na jih Moravy přicestoval i generální ředitel a předseda představenstva ČD Pavel Krtek, který vidí ve fenoménu youtuberů možnost jak oslovit mladou generaci. S táborníky poobědval a strávil s nimi celé odpoledne. Letní akci uspořádala Mezinárodní federace pro kulturu a volný čas železničářů FISAIC ve spolupráci s Odborovým sdružením železničářů za podpory předsedy OSŽ Vladislava Vokouna, společností ČD Informační systémy, Dopravním vzdělávacím institutem a cestovní kanceláří ČD travel.


Průměrné hodnocení (8 hlasů): 2.75

Další články této rubriky

Z Plzně do Furth im Waldu se jezdí už 160 letZ Plzně do Furth im Waldu se jezdí už 160 let

7.12.2021 - Dnes už tuto trať bereme jako samozřejmost a nad spojením někdejšího královského města Plzeň s bavorským pomezím se pozastaví jen málokdo. Přesto její vznik nebyl vůbec jednoduchý. Od chvíle, kdy byla Plzeň spojena se světem… »

Švýcaři investují miliardy do dalších jednotek FlirtŠvýcaři investují miliardy do dalších jednotek Flirt

6.12.2021 - Švýcarské spolkové dráhy SBB se rozhodly výrazně omladit svůj vozidlový park. V následujících letech se společně se svými dceřinkami Thurbo a RegionAlps zaměří na regionální dopravu, pro niž pořídí 286 nových… »

Slovenský dopravce ZSSK nasazuje nové restaurační vagony Slovenský dopravce ZSSK nasazuje nové restaurační vagony

3.12.2021 - Železničná spoločnosť Slovenska (ZSSK) začíná postupně zařazovat do svých rychlíků R 6xx Tatran šestici rekonstruovaných restauračních vozů řady WRmz. Ty cestujícím nabídnou vysoký standard cestování nejen díky komfortnímu… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika