Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Z Chebu vyjel s cyklisty speciál

Z Chebu vyjel s cyklisty speciál

12.7.2019 – autor: JOSEF HOLEK

České dráhy se již počtvrté, v roli partnera, zúčastnily tradiční akce pořádané Karlovarským krajem Den cyklostezky Ohře. U této příležitosti představily cyklovlak, který kraj každou sobotu a neděli pravidelně objednává.

Z Chebu vyjel s cyklisty speciál

Podle Vladimíra Omelky, obchodního ředitele Regionálního obchodního centra ČD, bylo ráno sice deštivé, přesto dopravce přepravil zhruba 400 účastníků. Navíc, při akci ČD vypravily z Chebu do Karlových Varů, k běžnému cyklovlaku, další pár pro zaregistrované účastníky. Rovněž posílily i pravidelné spoje. Mezi cyklisty se pak objevila i hejtmanka Jana Vildumetzová Mračková. Speciální spoj vyjíždí z Chebu do Karlových Varů od poloviny června do konce září podél páteřní cyklostezky Ohře. 


Průměrné hodnocení (9 hlasů): 3.56

Další články této rubriky

Na periodické prohlídky a opravy České dráhy pošlou tisíce vozidelNa periodické prohlídky a opravy České dráhy pošlou tisíce vozidel

27.11.2022 - České dráhy v následujících čtyřech letech odešlou na výrobci předepsané periodické prohlídky a opravy přes 2 000 drážních vozidel. Ročně vyčlení na tuto údržbu kolem 3,5 miliardy korun. Zároveň s tím dopravce po svých… »

ČD testují sčítače cestujících, poskytnou data o vytížení vlakůČD testují sčítače cestujících, poskytnou data o vytížení vlaků

23.11.2022 - Čím přesnější informace o počtu cestujících budou České dráhy mít, tím pružněji mohou ony i objednavatelé dopravy reagovat na reálnou poptávku. Proto se aktuálně testují automatické sčítací systémy. Projekt dostala na… »

Ministři dopravy cestovali na zasedání vlakemMinistři dopravy cestovali na zasedání vlakem

21.11.2022 - Ministr dopravy Slovenska Andrej Doležal dorazil do Prahy na neformální zasedání ministrů dopravy Evropské unie vlakem. Využil k tomu spoje EC 172 z Bratislavy s příjezdem do Prahy Holešovic. Vlakem na setkání přijeli i jeho rakouský a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika