Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Výtěžek z plesu pomůže postiženým

Výtěžek z plesu pomůže postiženým

17.3.2017 – autor: PETR SLONEK

Tradiční reprezentační ples železničářů, který se odehrál v žofínském paláci v sobotu 4. února, přinesl vedle společenského zážitku i jeden charitativní počin.

Výtěžek z plesu pomůže postiženým

Generální ředitelé obou hlavních organizátorů, Pavel Krtek za České dráhy a Pavel Surý za Správu železniční dopravní cesty, předali přímo na pódiu šek na částku 234 600 Kč do rukou předsedy Národní rady osob se zdravotním postižením Václava Krásy. Zakoupením vstupenek přispěli i sami návštěvníci v pořadí již 26. ročníku plesu. Výtěžek půjde na pořízení euroklíčů, které postiženým usnadňují ovládání zařízení pro ně určená (plošiny, výtahy atp.). Vedle toho se hlavními hvězdami akce s podtitulem Cesta kolem světa za jedinou noc stali samozřejmě známí umělci. Vystoupila např. Hana Zagorová, Martin Chodúr, Michal David nebo Big Band Felixe Slováčka. Skvěle se bavící obecenstvo provedl večerem moderátor Petr Rychlý.


Průměrné hodnocení (8 hlasů): 2.5

Další články této rubriky

ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024

11.4.2024 - Národní dopravce zajistí během letošního světového šampionátu v hokeji v Česku přepravu hokejových týmů, rozhodčích, organizátorů i fanoušků mezi místy konání zápasů v Praze a v Ostravě. V květnu vypraví sedm párů… »

Začala obnova vjezdové části depa v Michli Začala obnova vjezdové části depa v Michli

8.4.2024 - Výměna 21 výhybek, tří kilometrů kolejí a 5,5 kilometru trakčního vedení – to vše se uskuteční při letošní komplexní modernizaci vjezdové části Centra údržby Praha jih v pražské Michli. Jedná se o dosud největší obnovu… »

Turistické vlaky procitly ze zimního spánkuTuristické vlaky procitly ze zimního spánku

4.4.2024 - Letošní turistická sezona na železnici v Praze a Středočeském kraji odstartovala předposlední březnový víkend. Nadšenci mohou opět vyrazit na tradiční jízdy do atraktivních míst, ale i na některé nové trasy. Kromě… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika