Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Výtěžek z plesu pomůže postiženým

Výtěžek z plesu pomůže postiženým

17.3.2017 – autor: PETR SLONEK

Tradiční reprezentační ples železničářů, který se odehrál v žofínském paláci v sobotu 4. února, přinesl vedle společenského zážitku i jeden charitativní počin.

Výtěžek z plesu pomůže postiženým

Generální ředitelé obou hlavních organizátorů, Pavel Krtek za České dráhy a Pavel Surý za Správu železniční dopravní cesty, předali přímo na pódiu šek na částku 234 600 Kč do rukou předsedy Národní rady osob se zdravotním postižením Václava Krásy. Zakoupením vstupenek přispěli i sami návštěvníci v pořadí již 26. ročníku plesu. Výtěžek půjde na pořízení euroklíčů, které postiženým usnadňují ovládání zařízení pro ně určená (plošiny, výtahy atp.). Vedle toho se hlavními hvězdami akce s podtitulem Cesta kolem světa za jedinou noc stali samozřejmě známí umělci. Vystoupila např. Hana Zagorová, Martin Chodúr, Michal David nebo Big Band Felixe Slováčka. Skvěle se bavící obecenstvo provedl večerem moderátor Petr Rychlý.


Průměrné hodnocení (8 hlasů): 2.5

Další články této rubriky

Minibary ČD obsloužily za prvních sedm měsíců přes 640 tisíc cestujícíchMinibary ČD obsloužily za prvních sedm měsíců přes 640 tisíc cestujících

25.9.2023 - Služba ČD Minibar se dlouhodobě těší velké přízni. Nejoblíbenější jsou v nabídce minibarů i nadále především teplé nápoje, které si zákazníci mohou zakoupit již za 15 korun. Za prvních sedm měsíců letošního roku se… »

Bechyňka vyhlíží komfortnější vozyBechyňka vyhlíží komfortnější vozy

21.9.2023 - Zvýšit komfort cestování na nejstarší elektrifikované trati v republice chtějí České dráhy a Jihočeský kraj. Proto zde 23. srpna otestovaly vozy typu Btn753, které dříve sloužily převážně s motorovými vozy. Cestujícím by… »

Vlaky jezdí nejpřesněji za posledních sedm letVlaky ČD jezdí nejpřesněji za posledních sedm let

18.9.2023 - V první polovině letošního roku jezdily vlaky Českých drah s přesností 88,8 %. Pokud by se přihlédlo pouze k příčinám zpoždění vzniklých na straně národního dopravce, pak by přesnost byla dokonce 98,9%. To představuje… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika