Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Ve Vendryni se diskutovalo o železnici

Ve Vendryni se diskutovalo o železnici

23.11.2016 – autor: MARTIN HARÁK

Vendryně nedaleko Třince hostila ve dnech 13. a 14. října účastníky mezinárodní dopravní konference, která se zabývala problematikou cestující veřejnosti během železniční přepravy. Nad konferencí převzali záštitu člen představenstva ČD Michal Štěpán a děkan Dopravní fakulty Jana Pernera Ivo Drahotský.

Ve Vendryni se diskutovalo o železnici

Většina přednášejících z ČR, Švýcarska nebo Rakouska kladla důraz na potřeby a očekávání zákazníků železnice nejen před cestou či během ní, ale současně na prvky konkurenceschopné dopravy. Mezi ně patří pohodlná sedadla, tepelná, akustická a optická pohoda či datová a telefonní dostupnost během jízdy vlaku. Jak se účastníci konference shodli, mezi důležité priority patří dokonale vyškolený provozní personál či informace o mimořádnostech během jízdy vlaku. 


Průměrné hodnocení (6 hlasů): 2.5

Další články této rubriky

ČD - Telematika se zaměří na zákazníky ze státní správyČD - Telematika se zaměří na zákazníky ze státní správy

27.5.2024 - Dceřiná společnost ČD - Telematika oslavila v dubnu 30 let fungování. Do budoucna se chce soustředit na tradiční oblasti technologií pro zabezpečení a telekomunikační služby. Cílem však také je rozšíření portfolia poskytovaných… »

Kola z ČD Bike je možné nově rezervovat i v e-shopuKola z ČD Bike je možné nově rezervovat i v e-shopu

22.5.2024 - Milovníci jízdních kol mohou také letos využít oblíbené cyklopůjčovny Českých drah. Během turistické sezony budou otevřené v 69 železničních stanicích. Nově je možné si toto sportovní náčiní zarezervovat přímo v e-shopu… »

Legendární Albatros se vrátí do provozuLegendární Albatros se vrátí do provozu

17.5.2024 - Legendární rychlíkové lokomotivě někdejších ČSD z roku 1947 se začalo blýskat na lepší časy. Modrý Albatros 498.022 se brzy bude moci vrátit do činné služby. České dráhy totiž využily nabídku společnosti Steam Story Agency… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika