Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / V Havířově fungují nové odbavovací prostory

V Havířově fungují nové odbavovací prostory

14.8.2020 – autor: REDAKCE

Začátkem července začaly ve stanici Havířov sloužit nové odbavovací prostory pro cestující. Původní odbavovací hala, vystavená v bruselském stylu, je nyní prázdná a po rekonstrukci bude sloužit pro volnočasové aktivity a sport.

V Havířově fungují nové odbavovací prostory

Využívat tak zatím lze pouze vedlejší provozně administrativní výpravní budovu. Nové odbavovací prostory vznikly vybouráním stávajících konstrukcí, díky čemuž se výrazně zvětšily anepůsobí tak stísněně. Zákazníci Českých drah mají kdispozici nové osobní pokladny, kde zaměstnanci ostravského Zákaznického personálu ČD nabízí veškerý sortiment tuzemských izahraničních jízdenek. Současně byl zřízen provizorní přístup najednotlivá nástupiště.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 2

Další články této rubriky

ČD plánují zkoušky RegioPanterů na Bechyňce a LipenceČD plánují zkoušky RegioPanterů na Bechyňce a Lipence

18.9.2020 - České dráhy po dohodě se Správou železnic připravují zkoušky jednotek RegioPanter řady 650 na jihu Čech. Netradiční je místo chystaných testů – odehrají se na Lipence a Bechyňce. Druhá jmenovaná má navíc v tuzemsku zcela… »

Německé dráhy sázejí na zákaznická videocentraNěmecké dráhy sázejí na zákaznická videocentra

31.8.2020 - Pandemie koronaviru urychlila nástup elektronické komunikace. Firmy po celém světě kvůli bezpečnosti přešly na práci z domova. Schůzky a porady se odehrávaly on-line prostřednictvím internetu jako videokonference a videohovory. Patrný… »

Britové staví vysokorychlostní trať HS2Britové staví vysokorychlostní trať HS2

28.8.2020 - Britská vláda letos v únoru rozhodla o pokračování projektu novostavby vysokorychlostní trati High Speed 2 (HS2) z Londýna do měst Birmingham, Crewe, Manchester a Leeds. Po dalších přípravách oznámilo 15. dubna britské ministerstvo… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika