Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Třinec centrum nabízí cestujícím větší komfort

Třinec centrum nabízí cestujícím větší komfort

21.11.2017 – autor: MARTIN HARÁK

Železniční zastávka Třinec centrum (Trzyniec Centrum) nabízí cestujícím od října větší čekárnu. Stranou však nezůstali ani pokladníci ostravského Zákaznického personálu Českých drah, kteří mají nyní k dispozici nejen novou výdejnu jízdenek, ale i její upravené zázemí.

Třinec centrum nabízí cestujícím větší komfort

Od konce září se ve stávající budově odehrávala rozsáhlá rekonstrukce, jejímž výsledkem je pohodlnější čekárna, ta vznikla v místech původní garáže. Samotná místnost je nyní daleko prostornější, vybavena sedačkami a vstupuje se do ní přes automatické posuvné skleněné dveře, které jsou uživatelsky vstřícnější k imobilním občanům nebo maminkám s kočárky. Zákazníkům je zajištěn servis pro nákupy jízdních dokladů, jak ve vnitrostátní, tak mezinárodní přepravě. A to na dvou moderních přepážkách, z nichž jedna zároveň nabízí směnárenské služby.


Průměrné hodnocení (7 hlasů): 2.71

Další články této rubriky

České dráhy zahájily provoz v elektrické trakci na UničovceČeské dráhy zahájily provoz v elektrické trakci na Uničovce

2.12.2022 - České dráhy 25. listopadu zahájily zkušební provoz v elektrické trakci pod dohledem evropského zabezpečovacího systému ETCS na trati z Olomouce do Uničova. Přibližně během měsíce se musí připravit na výhradní provoz. »

Na periodické prohlídky a opravy České dráhy pošlou tisíce vozidelNa periodické prohlídky a opravy České dráhy pošlou tisíce vozidel

27.11.2022 - České dráhy v následujících čtyřech letech odešlou na výrobci předepsané periodické prohlídky a opravy přes 2 000 drážních vozidel. Ročně vyčlení na tuto údržbu kolem 3,5 miliardy korun. Zároveň s tím dopravce po svých… »

ČD testují sčítače cestujících, poskytnou data o vytížení vlakůČD testují sčítače cestujících, poskytnou data o vytížení vlaků

23.11.2022 - Čím přesnější informace o počtu cestujících budou České dráhy mít, tím pružněji mohou ony i objednavatelé dopravy reagovat na reálnou poptávku. Proto se aktuálně testují automatické sčítací systémy. Projekt dostala na… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika