Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Středisko vlakových čet v Protivíně sídlí v novém

Středisko vlakových čet v Protivíně sídlí v novém

22.11.2016 – autor: JOSEF HOLEK

Investici ve výši tři čtvrtě milionu si vyžádala rekonstrukce přízemí budovy provozního pracoviště DKV Plzeň v jihočeském Protivíně.

Středisko vlakových čet v Protivíně sídlí v novém

Ze starých soustružnických dílen nově vznikly čtyři ložnice pro vlakové čety, oddělené sociální zařízení včetně úklidové místnosti, šatna anebo denní místnost s kuchyňskou linkou, počítačem připojeným k internetu a boxy na přesně účtované tiskopisy. V rámci zlepšení podmínek pro zaměstnance byla vyměněna i okna. Prostory denně využívá patnáctka zaměstnanců Českých drah, přičemž kapacita ložnic je sedm lůžek. Na přestavbě začala stavební firma pracovat na konci června letošního roku, hotová byla na konci srpna. Akce byla kompletně financována z prostředků Centrálního fondu Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.


Průměrné hodnocení (9 hlasů): 3.33

Další články této rubriky

V Ostravě se představila první nová třívozová jednotka RegioPanterV Ostravě se představila první nová třívozová jednotka RegioPanter

6.6.2023 - České dráhy v pondělí slavnostně pokřtily novou třívozovou soupravu RegioPanter, která bude už během tohoto měsíce nasazena na regionální trať z Opavy do Ostravy-Svinova v Moravskoslezském kraji. Jedná se o vůbec první… »

Nová myčka je šetrnější k přírodě i vozidlůmNová myčka je šetrnější k přírodě i vozidlům

5.6.2023 - České dráhy na začátku května zprovoznily novou mycí linku železničních vozidel v Havlíčkově Brodě, která oproti zavedeným technologiím přináší řadu inovací. Tou nejpodstatnější je větší ohled na životní prostředí a… »

Národní dopravce převzal další lokomotivu VectronNárodní dopravce převzal další lokomotivu Vectron

2.6.2023 - Česká dráhy převzaly na začátku května do nájmu od společnosti RSL první z letošních 12 lokomotiv Siemens Vectron. Jde o stroj s označením 193.566. Lokomotiva byla nasazena do provozu hned následující den a už 4. května… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika