Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Společnost JLV oceněna jako The Most Innovative Caterer

Společnost JLV oceněna jako The Most Innovative Caterer

3.11.2017 – autor: REDAKCE

Mezinárodní organizace sdružující poskytovatele cateringových služeb na železnici (IRCG) udělila v rámci své každoroční konference společnosti Jídelní a lůžkové vozy (JLV) ocenění The Most Innovative Caterer 2017 v kategorii Onboard Retail.

Společnost JLV oceněna jako The Most Innovative Caterer

Porotu zaujala nově zavedená služba Train Shop v rámci nabízeného servisu. Palubní servis zaměřený na non-food produkty nabízí celou řadu užitečných maličkostí, které mohou zákazníkům výrazně zjednodušit cestování – kromě klasické nabíječky elektrických spotřebičů či sluchátek najdou cestující v nabídce nabíječku s micro USB konektorem či power banku pro bezproblémové nabíjení bez zásuvky. V rámci sezonních obměn chystá společnost JLV doplnit tuto kategorii své nabídky o upomínkové předměty k významným výročím či cestovatelské suvenýry.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 1.5

Další články této rubriky

S jednotkami ComfortJet se seznamuje provozní personál S jednotkami ComfortJet se seznamuje provozní personál

15.4.2024 - Okamžik, kdy se moderní vlaky ComfortJet stanou vysokým standardem dálkových linek Českých drah, se rychle blíží. Aktuálně mají ČD k dispozici čtyři soupravy různého řazení s ohledem na předepsané zkoušky, které nyní… »

ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024

11.4.2024 - Národní dopravce zajistí během letošního světového šampionátu v hokeji v Česku přepravu hokejových týmů, rozhodčích, organizátorů i fanoušků mezi místy konání zápasů v Praze a v Ostravě. V květnu vypraví sedm párů… »

Začala obnova vjezdové části depa v Michli Začala obnova vjezdové části depa v Michli

8.4.2024 - Výměna 21 výhybek, tří kilometrů kolejí a 5,5 kilometru trakčního vedení – to vše se uskuteční při letošní komplexní modernizaci vjezdové části Centra údržby Praha jih v pražské Michli. Jedná se o dosud největší obnovu… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika