Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Společnost JLV oceněna jako The Most Innovative Caterer

Společnost JLV oceněna jako The Most Innovative Caterer

3.11.2017 – autor: REDAKCE

Mezinárodní organizace sdružující poskytovatele cateringových služeb na železnici (IRCG) udělila v rámci své každoroční konference společnosti Jídelní a lůžkové vozy (JLV) ocenění The Most Innovative Caterer 2017 v kategorii Onboard Retail.

Společnost JLV oceněna jako The Most Innovative Caterer

Porotu zaujala nově zavedená služba Train Shop v rámci nabízeného servisu. Palubní servis zaměřený na non-food produkty nabízí celou řadu užitečných maličkostí, které mohou zákazníkům výrazně zjednodušit cestování – kromě klasické nabíječky elektrických spotřebičů či sluchátek najdou cestující v nabídce nabíječku s micro USB konektorem či power banku pro bezproblémové nabíjení bez zásuvky. V rámci sezonních obměn chystá společnost JLV doplnit tuto kategorii své nabídky o upomínkové předměty k významným výročím či cestovatelské suvenýry.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 1.5

Další články této rubriky

Regionální dopravu posílí nová vozidlaRegionální dopravu brzy posílí nová vozidla

7.6.2023 - České dráhy nasadí do regionů v letech 2023 až 2026 celkem 159 jednotek RegioPanter a RegioFox. Všechny jsou již objednané a vyrábí se. Část z nich už navíc byla uvedena do provozu a jejich dodávka bude pokračovat i během… »

V Ostravě se představila první nová třívozová jednotka RegioPanterV Ostravě se představila první nová třívozová jednotka RegioPanter

6.6.2023 - České dráhy v pondělí slavnostně pokřtily novou třívozovou soupravu RegioPanter, která bude už během tohoto měsíce nasazena na regionální trať z Opavy do Ostravy-Svinova v Moravskoslezském kraji. Jedná se o vůbec první… »

Nová myčka je šetrnější k přírodě i vozidlůmNová myčka je šetrnější k přírodě i vozidlům

5.6.2023 - České dráhy na začátku května zprovoznily novou mycí linku železničních vozidel v Havlíčkově Brodě, která oproti zavedeným technologiím přináší řadu inovací. Tou nejpodstatnější je větší ohled na životní prostředí a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika