Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Singrovka zajíždí do Kyselky pravidelně

Singrovka zajíždí do Kyselky pravidelně

2.8.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Retrosouprava Mattoni expresu zajíždí od začátku července do Kyselky u Karlových Varů. Singrovka M2 40.0100 už se na trase z krajské metropole a Vojkovic objevila v soupravě s osobním vozem řady BFalm a motorovým vozem M 262.043 na konci května, když přivezla stovky lidí na zdejší Kyselské slavnosti.

Singrovka zajíždí do Kyselky pravidelně

Navíc v neděli 2. července a v následujícím týdnu několikrát vyjela v rámci 52. Mezinárodního filmového festivalu za novorolskými „Holkami z porcelánu“, do porcelánky Thun. Na vlečku do Mattonky bude Singrovka zajíždět pravidelně každou sobotu, tedy ještě 5., 12., 19. a 26. srpna. Vlak z karlovarského dolního nádraží vyráží v 9:30, z horního v 9:40 a Vojkovic nad Ohří v 10:03. Poté souprava pendluje jen mezi Kyselkou a Vojkovicemi. Zpět do Karlových Varů odjíždí v 15:20. Jízdné se platí ve vlaku přímo průvodčímu.


Průměrné hodnocení (6 hlasů): 5

Další články této rubriky

Na periodické prohlídky a opravy České dráhy pošlou tisíce vozidelNa periodické prohlídky a opravy České dráhy pošlou tisíce vozidel

27.11.2022 - České dráhy v následujících čtyřech letech odešlou na výrobci předepsané periodické prohlídky a opravy přes 2 000 drážních vozidel. Ročně vyčlení na tuto údržbu kolem 3,5 miliardy korun. Zároveň s tím dopravce po svých… »

ČD testují sčítače cestujících, poskytnou data o vytížení vlakůČD testují sčítače cestujících, poskytnou data o vytížení vlaků

23.11.2022 - Čím přesnější informace o počtu cestujících budou České dráhy mít, tím pružněji mohou ony i objednavatelé dopravy reagovat na reálnou poptávku. Proto se aktuálně testují automatické sčítací systémy. Projekt dostala na… »

Ministři dopravy cestovali na zasedání vlakemMinistři dopravy cestovali na zasedání vlakem

21.11.2022 - Ministr dopravy Slovenska Andrej Doležal dorazil do Prahy na neformální zasedání ministrů dopravy Evropské unie vlakem. Využil k tomu spoje EC 172 z Bratislavy s příjezdem do Prahy Holešovic. Vlakem na setkání přijeli i jeho rakouský a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika