Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Salonek má nový mobiliář

Salonek má nový mobiliář

11.8.2020 – autor: JOSEF HOLEK

Čerstvě zrestaurovaný mobiliář nově zdobí Císařský salonek ve výpravní budově mariánskolázeňského nádraží. O citlivou opravu se postaraly České dráhy.

Salonek má nový mobiliář

Mezi prvními, kdo vyzkoušel nový nábytek, byla delegace Krajského úřadu Karlovarského kraje včele shejtmanem Petrem Kubisem anáměstkem hejtmana Martinem Hurajčíkem, managementem ČD sgenerálním ředitelem apředsedou představenstva ČD Václavem Nebeským anáměstkem pro obchod Jiřím Ješetou. Nechybělo vedení lázní včele sgenerálnímředitelem Karlem Kalivodou. V první polovině července tu probírali společné obchodní a technické aktivity. Aby byl mobiliář kompletní, rozhodlo se také oopravě rozkládacího secesního dubového stolu ačtyř židlí asouboru obrazů.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 3

Další články této rubriky

ČD plánují zkoušky RegioPanterů na Bechyňce a LipenceČD plánují zkoušky RegioPanterů na Bechyňce a Lipence

18.9.2020 - České dráhy po dohodě se Správou železnic připravují zkoušky jednotek RegioPanter řady 650 na jihu Čech. Netradiční je místo chystaných testů – odehrají se na Lipence a Bechyňce. Druhá jmenovaná má navíc v tuzemsku zcela… »

Německé dráhy sázejí na zákaznická videocentraNěmecké dráhy sázejí na zákaznická videocentra

31.8.2020 - Pandemie koronaviru urychlila nástup elektronické komunikace. Firmy po celém světě kvůli bezpečnosti přešly na práci z domova. Schůzky a porady se odehrávaly on-line prostřednictvím internetu jako videokonference a videohovory. Patrný… »

Britové staví vysokorychlostní trať HS2Britové staví vysokorychlostní trať HS2

28.8.2020 - Britská vláda letos v únoru rozhodla o pokračování projektu novostavby vysokorychlostní trati High Speed 2 (HS2) z Londýna do měst Birmingham, Crewe, Manchester a Leeds. Po dalších přípravách oznámilo 15. dubna britské ministerstvo… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika