Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Projekt Literáti na trati má už třetí pokračování

Projekt Literáti na trati má už třetí pokračování

31.10.2016 – autor: VÁCLAV RUBEŠ

S mottem "Hranice jsou pomyslné čáry na mapě, které pro literáty neplatí!", vstoupil do třetího běhu literární projekt Literáti na trati, tedy antologie píšících železničářů.

Projekt Literáti na trati má už třetí pokračování

Pod taktovkou lídra projektu Františka Tylšara se podařilo shromáždit materiály od rekordních padesáti autorů, které spojují ocelové stužky sbíhající se v nekonečnu. Autorskou skupinu navíc letos poprvé vzal pod svá křídla zemský svaz FISAIC. Křest třetí knihy se uskutečnil ve středu 12. října tohoto roku v tradičních prostorách Vládního salonku na pražském hlavním nádraží.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 3

Další články této rubriky

Z Plzně do Furth im Waldu se jezdí už 160 letZ Plzně do Furth im Waldu se jezdí už 160 let

7.12.2021 - Dnes už tuto trať bereme jako samozřejmost a nad spojením někdejšího královského města Plzeň s bavorským pomezím se pozastaví jen málokdo. Přesto její vznik nebyl vůbec jednoduchý. Od chvíle, kdy byla Plzeň spojena se světem… »

Švýcaři investují miliardy do dalších jednotek FlirtŠvýcaři investují miliardy do dalších jednotek Flirt

6.12.2021 - Švýcarské spolkové dráhy SBB se rozhodly výrazně omladit svůj vozidlový park. V následujících letech se společně se svými dceřinkami Thurbo a RegionAlps zaměří na regionální dopravu, pro niž pořídí 286 nových… »

Slovenský dopravce ZSSK nasazuje nové restaurační vagony Slovenský dopravce ZSSK nasazuje nové restaurační vagony

3.12.2021 - Železničná spoločnosť Slovenska (ZSSK) začíná postupně zařazovat do svých rychlíků R 6xx Tatran šestici rekonstruovaných restauračních vozů řady WRmz. Ty cestujícím nabídnou vysoký standard cestování nejen díky komfortnímu… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika