Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Projekt Literáti na trati má už třetí pokračování

Projekt Literáti na trati má už třetí pokračování

31.10.2016 – autor: VÁCLAV RUBEŠ

S mottem "Hranice jsou pomyslné čáry na mapě, které pro literáty neplatí!", vstoupil do třetího běhu literární projekt Literáti na trati, tedy antologie píšících železničářů.

Projekt Literáti na trati má už třetí pokračování

Pod taktovkou lídra projektu Františka Tylšara se podařilo shromáždit materiály od rekordních padesáti autorů, které spojují ocelové stužky sbíhající se v nekonečnu. Autorskou skupinu navíc letos poprvé vzal pod svá křídla zemský svaz FISAIC. Křest třetí knihy se uskutečnil ve středu 12. října tohoto roku v tradičních prostorách Vládního salonku na pražském hlavním nádraží.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 3

Další články této rubriky

V Ostravě se představila první nová třívozová jednotka RegioPanterV Ostravě se představila první nová třívozová jednotka RegioPanter

6.6.2023 - České dráhy v pondělí slavnostně pokřtily novou třívozovou soupravu RegioPanter, která bude už během tohoto měsíce nasazena na regionální trať z Opavy do Ostravy-Svinova v Moravskoslezském kraji. Jedná se o vůbec první… »

Nová myčka je šetrnější k přírodě i vozidlůmNová myčka je šetrnější k přírodě i vozidlům

5.6.2023 - České dráhy na začátku května zprovoznily novou mycí linku železničních vozidel v Havlíčkově Brodě, která oproti zavedeným technologiím přináší řadu inovací. Tou nejpodstatnější je větší ohled na životní prostředí a… »

Národní dopravce převzal další lokomotivu VectronNárodní dopravce převzal další lokomotivu Vectron

2.6.2023 - Česká dráhy převzaly na začátku května do nájmu od společnosti RSL první z letošních 12 lokomotiv Siemens Vectron. Jde o stroj s označením 193.566. Lokomotiva byla nasazena do provozu hned následující den a už 4. května… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika