Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

15.3.2018 – autor: REDAKCE

Smlouvu o závazku veřejné služby v drážní dopravě uzavřené na dobu určitou do konce platnosti jízdního řádu 2018/2019 podepsali ve středu 14. března nejvyšší představitelé Českých drah společně s vedením Plzeňského kraje.

Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

Ve středu 14. března se v zasedací místnosti Krajského úřadu Plzeňského kraje sešli plzeňský hejtman Josef Bernard, jeho náměstek pro oblast dopravy Pavel Čížek, předseda představenstva a generální ředitel Českých drah Pavel Krtek a místopředseda představenstva ČD Ludvík Urban. Hlavním bodem programu jejich jednání byl společný podpis dodatku ke Smlouvě o závazku veřejné služby v drážní dopravě uzavřené na dobu určitou do konce platnosti jízdního řádu 2018/2019, podle § 269 odst. 2 zákona č. 513/1991 Sb., v platném znění pro rok 2018. Na snímku jsou po podpisu zachyceni hejtman Josef Bernard s předsedou představenstva ČD Pavlem Krtkem.


Průměrné hodnocení (9 hlasů): 4.56

Další články této rubriky

ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024

11.4.2024 - Národní dopravce zajistí během letošního světového šampionátu v hokeji v Česku přepravu hokejových týmů, rozhodčích, organizátorů i fanoušků mezi místy konání zápasů v Praze a v Ostravě. V květnu vypraví sedm párů… »

Začala obnova vjezdové části depa v Michli Začala obnova vjezdové části depa v Michli

8.4.2024 - Výměna 21 výhybek, tří kilometrů kolejí a 5,5 kilometru trakčního vedení – to vše se uskuteční při letošní komplexní modernizaci vjezdové části Centra údržby Praha jih v pražské Michli. Jedná se o dosud největší obnovu… »

Turistické vlaky procitly ze zimního spánkuTuristické vlaky procitly ze zimního spánku

4.4.2024 - Letošní turistická sezona na železnici v Praze a Středočeském kraji odstartovala předposlední březnový víkend. Nadšenci mohou opět vyrazit na tradiční jízdy do atraktivních míst, ale i na některé nové trasy. Kromě… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika