Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

15.3.2018 – autor: REDAKCE

Smlouvu o závazku veřejné služby v drážní dopravě uzavřené na dobu určitou do konce platnosti jízdního řádu 2018/2019 podepsali ve středu 14. března nejvyšší představitelé Českých drah společně s vedením Plzeňského kraje.

Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

Ve středu 14. března se v zasedací místnosti Krajského úřadu Plzeňského kraje sešli plzeňský hejtman Josef Bernard, jeho náměstek pro oblast dopravy Pavel Čížek, předseda představenstva a generální ředitel Českých drah Pavel Krtek a místopředseda představenstva ČD Ludvík Urban. Hlavním bodem programu jejich jednání byl společný podpis dodatku ke Smlouvě o závazku veřejné služby v drážní dopravě uzavřené na dobu určitou do konce platnosti jízdního řádu 2018/2019, podle § 269 odst. 2 zákona č. 513/1991 Sb., v platném znění pro rok 2018. Na snímku jsou po podpisu zachyceni hejtman Josef Bernard s předsedou představenstva ČD Pavlem Krtkem.


Průměrné hodnocení (9 hlasů): 4.56

Další články této rubriky

ČD-T dovybavila lokomotivy ČD Cargo ETCSČD-T dovybavila lokomotivy ČD Cargo ETCS

7.12.2022 - Dceřiná společnost Českých drah ČD - Telematika dovybavila palubní jednotkou evropského vlakového zabezpečovače ETCS poslední z celkem 78 lokomotiv řad 163 a 363 nákladního dopravce ČD Cargo a úspěšně tak dokončila významnou… »

ČD hledají nástupce CityElefantů i nové rychlíkové jednotkyČD hledají nástupce CityElefantů i nové rychlíkové jednotky

5.12.2022 - České dráhy pokračují v obnově svého vozidlového parku. V uplynulých týdnech vypsaly hned dvě soutěže, z nichž by měli vzejít dodavatelé nových vlaků. V prvním případě jde o elektrické jednotky pro rychlíkové spoje, jejichž… »

České dráhy zahájily provoz v elektrické trakci na UničovceČeské dráhy zahájily provoz v elektrické trakci na Uničovce

2.12.2022 - České dráhy 25. listopadu zahájily zkušební provoz v elektrické trakci pod dohledem evropského zabezpečovacího systému ETCS na trati z Olomouce do Uničova. Přibližně během měsíce se musí připravit na výhradní provoz. »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika