Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

15.3.2018 – autor: REDAKCE

Smlouvu o závazku veřejné služby v drážní dopravě uzavřené na dobu určitou do konce platnosti jízdního řádu 2018/2019 podepsali ve středu 14. března nejvyšší představitelé Českých drah společně s vedením Plzeňského kraje.

Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

Ve středu 14. března se v zasedací místnosti Krajského úřadu Plzeňského kraje sešli plzeňský hejtman Josef Bernard, jeho náměstek pro oblast dopravy Pavel Čížek, předseda představenstva a generální ředitel Českých drah Pavel Krtek a místopředseda představenstva ČD Ludvík Urban. Hlavním bodem programu jejich jednání byl společný podpis dodatku ke Smlouvě o závazku veřejné služby v drážní dopravě uzavřené na dobu určitou do konce platnosti jízdního řádu 2018/2019, podle § 269 odst. 2 zákona č. 513/1991 Sb., v platném znění pro rok 2018. Na snímku jsou po podpisu zachyceni hejtman Josef Bernard s předsedou představenstva ČD Pavlem Krtkem.


Průměrné hodnocení (9 hlasů): 4.56

Další články této rubriky

Vyšel další Vědeckotechnický sborník ČDVyšel další Vědeckotechnický sborník ČD

24.6.2019 - Začátkem měsíce vyšlo nové, v pořadí již 47. číslo Vědeckotechnického sborníku ČD, které je pro širokou veřejnost k dispozici na webových stránkách https://vts.cd.cz/ . Sborník vychází dvakrát ročně a je zařazen na seznam… »

Vícesystémy v Německu: minulost i současnostVícesystémy v Německu: minulost i současnost

24.6.2019 - Německo v zimě zažilo praktické ukončení provozu první generace vícesystémových nebo chcete-li dvoufrekvenčních elektrických lokomotiv. Ty obsluhovaly dopravu hlavně mezi Německem, Francií a Lucemburskem na soustavách 15 kV 16,7 Hz a… »

ČD Cargo dobývá RakouskoČD Cargo dobývá Rakousko

21.6.2019 - Za rok 2018 přepravila skupina ČD Cargo na vlastní licence celkem 68,4 mil. tun zboží, což je o 2,3 mil. tun více než v roce 2017. Z pohledu přepravního výkonu v čistých kilometrech (čtkm) byl meziroční progres ještě… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika