Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

15.3.2018 – autor: REDAKCE

Smlouvu o závazku veřejné služby v drážní dopravě uzavřené na dobu určitou do konce platnosti jízdního řádu 2018/2019 podepsali ve středu 14. března nejvyšší představitelé Českých drah společně s vedením Plzeňského kraje.

Pavel Krtek podepsal smlouvu s hejtmanem Plzeňského kraje

Ve středu 14. března se v zasedací místnosti Krajského úřadu Plzeňského kraje sešli plzeňský hejtman Josef Bernard, jeho náměstek pro oblast dopravy Pavel Čížek, předseda představenstva a generální ředitel Českých drah Pavel Krtek a místopředseda představenstva ČD Ludvík Urban. Hlavním bodem programu jejich jednání byl společný podpis dodatku ke Smlouvě o závazku veřejné služby v drážní dopravě uzavřené na dobu určitou do konce platnosti jízdního řádu 2018/2019, podle § 269 odst. 2 zákona č. 513/1991 Sb., v platném znění pro rok 2018. Na snímku jsou po podpisu zachyceni hejtman Josef Bernard s předsedou představenstva ČD Pavlem Krtkem.


Průměrné hodnocení (9 hlasů): 4.56

Další články této rubriky

Rocktainery: nové řešení pro přepravy sypkých materiálůRocktainery: nové řešení pro přepravy sypkých materiálů

23.9.2019 - ČD Cargo patří k lídrům v používání nových přepravních technologií, zejména pak technologie Innofreight. Již řadu let je tento systém různých nástaveb využíván pro přepravy dřevní štěpky, uhlí nebo hutních výrobků či… »

Flotilu ČD doplní dva TaurusyFlotilu ČD doplní dva Taurusy

20.9.2019 - Vozidlový park Českých drah doplní dvě moderní lokomotivy Siemens Taurus. Národní dopravce je nasadí na mezinárodní linky. V Česku nejsou lokomotivy neznámé, u ČD v současnosti jezdí například se soupravami railjet. První z nich… »

Lidé s handicapem cestují častěji. ČD jim nabídnou další bezbariérové vlakyLidé s handicapem cestují častěji. ČD jim nabídnou další bezbariérové vlaky

19.9.2019 - Českým drahám roste počet osob se zdravotním postižením, které chtějí cestovat vlaky. V prvním pololetí letošního roku dopravce eviduje čtrnáctiprocentní meziroční nárůst registrovaných cestujících s handicapem vyžadujících… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika