Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Nadační fond Skupiny ČD mezi nejlepšími

Nadační fond Skupiny ČD mezi nejlepšími

8.12.2021 – autor: JOSEF HOLEK

Nadační fond ŽELEZNICE SRDCEM se umístil mezi pěti nejlepšími HR projekty soutěže Zaměstnavatel roku. Postavil se tak po bok projektů banky ČSOB, drogerie dm a společností innogy anebo ZF Automotive. Výsledky byly vyhlášeny v unikátním prostoru 4. patra OD Máj na Národní třídě v Praze.

Nadační fond Skupiny ČD mezi nejlepšími
Nadační fond Skupiny ČD v regionálním a celostátním kole prezentovala vedoucí oddělení náboru a rozvoje zaměstnanců ČD Miroslava Růžičková. Umístění projektu je velkým úspěchem už proto, že byly v letošním ročníku preferovány zejména projekty reflektující covidovou dobu, digitalizaci a individuální přístup k zaměstnancům. Soutěž pomáhá rozvíjet oblast lidských zdrojů v České republice, a to bez ohledu na jejich historii, velikost, a dokonce i odvětví. Hodnocení probíhá celosvětově uznávanou metodikou Saratoga.

Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

Elinka se opět shledala s BobinkouElinka se opět shledala s Bobinkou

8.8.2022 - František Křižík by měl radost. Po téměř 120 letech od zprovoznění první elektrifikované dráhy v českých zemích se na koleje mezi Táborem a Bechyní vrátil elektrický motorový vůz M 400.001, tedy populární Elinka, pamětnice… »

České dráhy zajistí dopravu na Plzeňsku a v Českém leseČeské dráhy zajistí dopravu na Plzeňsku a v Českém lese

5.8.2022 - České dráhy budou od prosince roku 2023 do prosince 2033 zajišťovat veřejnou drážní dopravu na Plzeňsku a v Českém lese. Zástupci Plzeňského kraje se letos v červnu rozhodli uzavřít smlouvu s ČD na základě tržních konzultací.… »

Mezi Sudoměřicemi a Voticemi opět zavládl čilý provoz Mezi Sudoměřicemi a Voticemi opět zavládl čilý provoz

4.8.2022 - Čtvrtý železniční koridor se dočkal výrazného milníku. Po úplné výluce, způsobené napojováním nového traťového úseku, jezdí expresy a rychlíky mezi Prahou a Českými Budějovicemi opět v celé délce a bez nutnosti přestupu… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika