Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Na semináři se v plzeňském depu hovořilo i o otevírání trhu

Na semináři se v plzeňském depu hovořilo i o otevírání trhu

8.9.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Plzeňské depo kolejových vozidel (DKV) Českých drah se v závěru srpna stalo dějištěm pracovního semináře pro střední technický a provozní personál. Na setkání, kterého se zúčastnilo zhruba padesát zaměstnanců, se pod vedením Michala Štěpána, člena představenstva ČD odpovědného za úsek osobní dopravy, diskutovalo o kvalitě vozového parku, provozních procesech, produktu ČD Nostalgie anebo o aktuálně připravovaném Grafikonu vlakové dopravy.

Na semináři se v plzeňském depu hovořilo i o otevírání trhu

Zástupci generálního ředitelství hovořili i o otevírání trhu a jeho harmonogramu. Na řadu přišly i smluvní závazky vůči ministerstvu dopravy, coby objednavateli dálkové dopravy, a krajům, jež si u národního dopravce objednávají dopravu regionální. Do západočeské metropole přijeli i ředitel jeho kanceláře Radek Dvořák a šéf odboru kolejových vozidel ČD Rostislav Novák. Podobná setkání se uskutečnila i v dalších DKV po celé republice.


Průměrné hodnocení (12 hlasů): 2

Další články této rubriky

V Ostravě se představila první nová třívozová jednotka RegioPanterV Ostravě se představila první nová třívozová jednotka RegioPanter

6.6.2023 - České dráhy v pondělí slavnostně pokřtily novou třívozovou soupravu RegioPanter, která bude už během tohoto měsíce nasazena na regionální trať z Opavy do Ostravy-Svinova v Moravskoslezském kraji. Jedná se o vůbec první… »

Nová myčka je šetrnější k přírodě i vozidlůmNová myčka je šetrnější k přírodě i vozidlům

5.6.2023 - České dráhy na začátku května zprovoznily novou mycí linku železničních vozidel v Havlíčkově Brodě, která oproti zavedeným technologiím přináší řadu inovací. Tou nejpodstatnější je větší ohled na životní prostředí a… »

Národní dopravce převzal další lokomotivu VectronNárodní dopravce převzal další lokomotivu Vectron

2.6.2023 - Česká dráhy převzaly na začátku května do nájmu od společnosti RSL první z letošních 12 lokomotiv Siemens Vectron. Jde o stroj s označením 193.566. Lokomotiva byla nasazena do provozu hned následující den a už 4. května… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika