Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Na semináři se v plzeňském depu hovořilo i o otevírání trhu

Na semináři se v plzeňském depu hovořilo i o otevírání trhu

8.9.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Plzeňské depo kolejových vozidel (DKV) Českých drah se v závěru srpna stalo dějištěm pracovního semináře pro střední technický a provozní personál. Na setkání, kterého se zúčastnilo zhruba padesát zaměstnanců, se pod vedením Michala Štěpána, člena představenstva ČD odpovědného za úsek osobní dopravy, diskutovalo o kvalitě vozového parku, provozních procesech, produktu ČD Nostalgie anebo o aktuálně připravovaném Grafikonu vlakové dopravy.

Na semináři se v plzeňském depu hovořilo i o otevírání trhu

Zástupci generálního ředitelství hovořili i o otevírání trhu a jeho harmonogramu. Na řadu přišly i smluvní závazky vůči ministerstvu dopravy, coby objednavateli dálkové dopravy, a krajům, jež si u národního dopravce objednávají dopravu regionální. Do západočeské metropole přijeli i ředitel jeho kanceláře Radek Dvořák a šéf odboru kolejových vozidel ČD Rostislav Novák. Podobná setkání se uskutečnila i v dalších DKV po celé republice.


Průměrné hodnocení (12 hlasů): 2

Další články této rubriky

Nové terminály zrychlí nákup jízdenekNové terminály zrychlí nákup jízdenek

22.4.2024 - Cestující se již mohou ve vlacích Českých drah setkat s novými prodejními terminály. Prvním krajem, kde byla nová generace zařízení MOPAJ (MObilní Prodejní Automat Jízdenek) instalována, se stal Zlínský kraj. Postupně budou… »

S jednotkami ComfortJet se seznamuje provozní personál S jednotkami ComfortJet se seznamuje provozní personál

15.4.2024 - Okamžik, kdy se moderní vlaky ComfortJet stanou vysokým standardem dálkových linek Českých drah, se rychle blíží. Aktuálně mají ČD k dispozici čtyři soupravy různého řazení s ohledem na předepsané zkoušky, které nyní… »

ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024

11.4.2024 - Národní dopravce zajistí během letošního světového šampionátu v hokeji v Česku přepravu hokejových týmů, rozhodčích, organizátorů i fanoušků mezi místy konání zápasů v Praze a v Ostravě. V květnu vypraví sedm párů… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika