Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Na ČD Akademii se mluvilo o korejské železnici

Na ČD Akademii se mluvilo o korejské železnici

9.3.2018 – autor: JOSEF HOLEK

Téma vysokorychlostní železnice v Koreji představil zaměstnancům Skupiny České dráhy a dalších organizačních složek Anton Uhnák z Korejského ekonomického a kulturního institutu.

Na ČD Akademii se mluvilo o korejské železnici

Stalo se tak v rámci 65. setkání vzdělávacího projektu ČD Akademie v budově pražského generálního ředitelství ČD, které se uskutečnilo v polovině února. Posluchači se například seznámili s národním železničním podnikem Korail, jeho postavením v dopravním systému, současností a budoucností vysokorychlostních tratí v jižní části korejského poloostrova a technologiemi, které dopravce využívá. Na programu byly i otázky týkající se korejsko-české spolupráce.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 2.67

Další články této rubriky

Rocktainery: nové řešení pro přepravy sypkých materiálůRocktainery: nové řešení pro přepravy sypkých materiálů

23.9.2019 - ČD Cargo patří k lídrům v používání nových přepravních technologií, zejména pak technologie Innofreight. Již řadu let je tento systém různých nástaveb využíván pro přepravy dřevní štěpky, uhlí nebo hutních výrobků či… »

Flotilu ČD doplní dva TaurusyFlotilu ČD doplní dva Taurusy

20.9.2019 - Vozidlový park Českých drah doplní dvě moderní lokomotivy Siemens Taurus. Národní dopravce je nasadí na mezinárodní linky. V Česku nejsou lokomotivy neznámé, u ČD v současnosti jezdí například se soupravami railjet. První z nich… »

Lidé s handicapem cestují častěji. ČD jim nabídnou další bezbariérové vlakyLidé s handicapem cestují častěji. ČD jim nabídnou další bezbariérové vlaky

19.9.2019 - Českým drahám roste počet osob se zdravotním postižením, které chtějí cestovat vlaky. V prvním pololetí letošního roku dopravce eviduje čtrnáctiprocentní meziroční nárůst registrovaných cestujících s handicapem vyžadujících… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika