Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Konference Transport 2016 již podvacáté

Konference Transport 2016 již podvacáté

18.10.2016 – autor: MARTIN HARÁK

Odborníci na dopravu a logistiku včetně představitelů ministerstev a státních institucí z České a Slovenské republiky, ale také Polska, se v polovině září sjeli na jubilejní 20. ročník mezinárodní konference Transport 2016, který se uskutečnil v Ostravě.

Konference Transport 2016 již podvacáté

Na konferenci, již pořádalo Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje, zazněla také železniční témata jak od zástupců Českých drah, tak i od partnerské společnosti Koleje Śląskie z Polska. Státní organizace SŽDC přispěla svým referátem o přípravě a realizaci projektů železniční infrastruktury v Moravskoslezském kraji. Modernizaci dopravní infrastruktury v tamním regionu za posledních patnáct let hodnotil také náměstek moravskoslezského hejtmana Daniel Havlík. 


Průměrné hodnocení (7 hlasů): 2.86

Další články této rubriky

Na periodické prohlídky a opravy České dráhy pošlou tisíce vozidelNa periodické prohlídky a opravy České dráhy pošlou tisíce vozidel

27.11.2022 - České dráhy v následujících čtyřech letech odešlou na výrobci předepsané periodické prohlídky a opravy přes 2 000 drážních vozidel. Ročně vyčlení na tuto údržbu kolem 3,5 miliardy korun. Zároveň s tím dopravce po svých… »

ČD testují sčítače cestujících, poskytnou data o vytížení vlakůČD testují sčítače cestujících, poskytnou data o vytížení vlaků

23.11.2022 - Čím přesnější informace o počtu cestujících budou České dráhy mít, tím pružněji mohou ony i objednavatelé dopravy reagovat na reálnou poptávku. Proto se aktuálně testují automatické sčítací systémy. Projekt dostala na… »

Ministři dopravy cestovali na zasedání vlakemMinistři dopravy cestovali na zasedání vlakem

21.11.2022 - Ministr dopravy Slovenska Andrej Doležal dorazil do Prahy na neformální zasedání ministrů dopravy Evropské unie vlakem. Využil k tomu spoje EC 172 z Bratislavy s příjezdem do Prahy Holešovic. Vlakem na setkání přijeli i jeho rakouský a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika