Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Konference Transport 2016 již podvacáté

Konference Transport 2016 již podvacáté

18.10.2016 – autor: MARTIN HARÁK

Odborníci na dopravu a logistiku včetně představitelů ministerstev a státních institucí z České a Slovenské republiky, ale také Polska, se v polovině září sjeli na jubilejní 20. ročník mezinárodní konference Transport 2016, který se uskutečnil v Ostravě.

Konference Transport 2016 již podvacáté

Na konferenci, již pořádalo Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje, zazněla také železniční témata jak od zástupců Českých drah, tak i od partnerské společnosti Koleje Śląskie z Polska. Státní organizace SŽDC přispěla svým referátem o přípravě a realizaci projektů železniční infrastruktury v Moravskoslezském kraji. Modernizaci dopravní infrastruktury v tamním regionu za posledních patnáct let hodnotil také náměstek moravskoslezského hejtmana Daniel Havlík. 


Průměrné hodnocení (7 hlasů): 2.86

Další články této rubriky

Regionální dopravu posílí nová vozidlaRegionální dopravu brzy posílí nová vozidla

7.6.2023 - České dráhy nasadí do regionů v letech 2023 až 2026 celkem 159 jednotek RegioPanter a RegioFox. Všechny jsou již objednané a vyrábí se. Část z nich už navíc byla uvedena do provozu a jejich dodávka bude pokračovat i během… »

V Ostravě se představila první nová třívozová jednotka RegioPanterV Ostravě se představila první nová třívozová jednotka RegioPanter

6.6.2023 - České dráhy v pondělí slavnostně pokřtily novou třívozovou soupravu RegioPanter, která bude už během tohoto měsíce nasazena na regionální trať z Opavy do Ostravy-Svinova v Moravskoslezském kraji. Jedná se o vůbec první… »

Nová myčka je šetrnější k přírodě i vozidlůmNová myčka je šetrnější k přírodě i vozidlům

5.6.2023 - České dráhy na začátku května zprovoznily novou mycí linku železničních vozidel v Havlíčkově Brodě, která oproti zavedeným technologiím přináší řadu inovací. Tou nejpodstatnější je větší ohled na životní prostředí a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika