Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Jízdní doklady pro JŘ 2018 jsou zákazníkům již k dispozici

Jízdní doklady pro JŘ 2018 jsou zákazníkům již k dispozici

20.11.2017 – autor: JOSEF HOLEK

České dráhy zahájily 1. listopadu na svém e-shopu prodej jízdních dokladů a rezervací pro nový jízdní řád, který začne platit 10. prosince. K dispozici jsou rezervace pro nový jízdní řád také v pokladnách.

Jízdní doklady pro JŘ 2018 jsou zákazníkům již k dispozici

Samotné jízdenky pro období nového jízdního řádu si mohli cestující koupit v předprodeji na pokladnách už od první poloviny října. Tištěná verze jízdního řádu vlaků národního dopravce bude na všech obvyklých místech po 20. listopadu. JŘ 2018 přináší řadu novinek. Cestující, kteří pojedou z Prahy na západ Čech, například čeká zvýšení kvality cestování. Nové Západní expresy zrychlí spojení z Prahy do Plzně, Chebu a také do Domažlic. V těchto vlacích a také v rychlících z Prahy přes Ústí nad Labem do Mostu, Karlových Varů a Chebu se navíc objeví modernější a komfortnější vozy.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 3

Další články této rubriky

Na periodické prohlídky a opravy České dráhy pošlou tisíce vozidelNa periodické prohlídky a opravy České dráhy pošlou tisíce vozidel

27.11.2022 - České dráhy v následujících čtyřech letech odešlou na výrobci předepsané periodické prohlídky a opravy přes 2 000 drážních vozidel. Ročně vyčlení na tuto údržbu kolem 3,5 miliardy korun. Zároveň s tím dopravce po svých… »

ČD testují sčítače cestujících, poskytnou data o vytížení vlakůČD testují sčítače cestujících, poskytnou data o vytížení vlaků

23.11.2022 - Čím přesnější informace o počtu cestujících budou České dráhy mít, tím pružněji mohou ony i objednavatelé dopravy reagovat na reálnou poptávku. Proto se aktuálně testují automatické sčítací systémy. Projekt dostala na… »

Ministři dopravy cestovali na zasedání vlakemMinistři dopravy cestovali na zasedání vlakem

21.11.2022 - Ministr dopravy Slovenska Andrej Doležal dorazil do Prahy na neformální zasedání ministrů dopravy Evropské unie vlakem. Využil k tomu spoje EC 172 z Bratislavy s příjezdem do Prahy Holešovic. Vlakem na setkání přijeli i jeho rakouský a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika