Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Herec Ivan Trojan září jako koloťuk v kampani ČD

Herec Ivan Trojan září jako koloťuk v kampani ČD

8.7.2022

České dráhy spustily na začátku června novou reklamní kampaň zaměřenou na moderní cestování. V hlavní roli se opět objevil známý filmový herec Ivan Trojan. Ten ve spotu představuje aktuálně nejmodernější vlak ve střední Evropě – InterJet.

Herec Ivan Trojan září jako koloťuk v kampani ČD

Nová kampaň se odehrávala během celého června a veřejnost se s ní setkala jak v televizi a tisku, tak v rámci outdoor a online reklamy. Spot režíroval Ondřej Trojan. Diváci v reklamě mohli slyšet celou řadu pojmů ze železničářského slangu, ať už je to koloťuk (vozmistr), echt kočár (vagon) nebo šnelcuk (rychlík). Ivan Trojan v roli koloťuka představuje televiznímu štábu všechny výhody nové soupravy, ať už je to moderní interiér, polohovatelné sedačky, bezdrátové nabíjení nebo speciálně upravená okna pro snazší průchod mobilního signálu. „Věříme, že nejmodernější vlaky v naší flotile vzbudí zájem u veřejnosti a motivují k využívání služeb ČD další cestující. Do modernizace vozidlového parku investujeme desítky miliard korun a jen letos jsme už do provozu uvedli přes stovku nových vozů v dálkové i regionální dopravě,“ řekl Jiří Ješeta, člen představenstva a náměstek generálního ředitele pro osobní dopravu. O kreativní koncept kampaně se postarala agentura Havas. 


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 3.67

Další články této rubriky

S jednotkami ComfortJet se seznamuje provozní personál S jednotkami ComfortJet se seznamuje provozní personál

15.4.2024 - Okamžik, kdy se moderní vlaky ComfortJet stanou vysokým standardem dálkových linek Českých drah, se rychle blíží. Aktuálně mají ČD k dispozici čtyři soupravy různého řazení s ohledem na předepsané zkoušky, které nyní… »

ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024

11.4.2024 - Národní dopravce zajistí během letošního světového šampionátu v hokeji v Česku přepravu hokejových týmů, rozhodčích, organizátorů i fanoušků mezi místy konání zápasů v Praze a v Ostravě. V květnu vypraví sedm párů… »

Začala obnova vjezdové části depa v Michli Začala obnova vjezdové části depa v Michli

8.4.2024 - Výměna 21 výhybek, tří kilometrů kolejí a 5,5 kilometru trakčního vedení – to vše se uskuteční při letošní komplexní modernizaci vjezdové části Centra údržby Praha jih v pražské Michli. Jedná se o dosud největší obnovu… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika