Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Herec Ivan Trojan září jako koloťuk v kampani ČD

Herec Ivan Trojan září jako koloťuk v kampani ČD

8.7.2022

České dráhy spustily na začátku června novou reklamní kampaň zaměřenou na moderní cestování. V hlavní roli se opět objevil známý filmový herec Ivan Trojan. Ten ve spotu představuje aktuálně nejmodernější vlak ve střední Evropě – InterJet.

Herec Ivan Trojan září jako koloťuk v kampani ČD

Nová kampaň se odehrávala během celého června a veřejnost se s ní setkala jak v televizi a tisku, tak v rámci outdoor a online reklamy. Spot režíroval Ondřej Trojan. Diváci v reklamě mohli slyšet celou řadu pojmů ze železničářského slangu, ať už je to koloťuk (vozmistr), echt kočár (vagon) nebo šnelcuk (rychlík). Ivan Trojan v roli koloťuka představuje televiznímu štábu všechny výhody nové soupravy, ať už je to moderní interiér, polohovatelné sedačky, bezdrátové nabíjení nebo speciálně upravená okna pro snazší průchod mobilního signálu. „Věříme, že nejmodernější vlaky v naší flotile vzbudí zájem u veřejnosti a motivují k využívání služeb ČD další cestující. Do modernizace vozidlového parku investujeme desítky miliard korun a jen letos jsme už do provozu uvedli přes stovku nových vozů v dálkové i regionální dopravě,“ řekl Jiří Ješeta, člen představenstva a náměstek generálního ředitele pro osobní dopravu. O kreativní koncept kampaně se postarala agentura Havas. 


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 3.67

Další články této rubriky

Národní dopravce převzal další lokomotivu VectronNárodní dopravce převzal další lokomotivu Vectron

2.6.2023 - Česká dráhy převzaly na začátku května do nájmu od společnosti RSL první z letošních 12 lokomotiv Siemens Vectron. Jde o stroj s označením 193.566. Lokomotiva byla nasazena do provozu hned následující den a už 4. května… »

České dráhy upravily tarify pro přepravu jízdních kolČeské dráhy upravily tarify pro přepravu jízdních kol

23.5.2023 - České dráhy letos zjednodušily cenové tarify pro přepravu jízdních kol na dvě pásma. Vypravují zároveň i několik speciálních cyklovlaků do turisticky vyhledávaných oblastí v ČR. Jízdní kolo lze přepravit prakticky ve všech… »

České dráhy upozornily na špatný stav slovenských kolejíČeské dráhy upozornily na špatný stav slovenských kolejí

19.5.2023 - České dráhy a Asociace železničních dopravců Slovenska (AROS) upozornily správce slovenských kolejí Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) na špatný stav infrastruktury v zemi. Vyzvaly společnost k rychlé nápravě. ŽSR v reakci na… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika