Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Generální ředitel ČD Pavel Krtek zavítal na shromáždění UIC

Generální ředitel ČD Pavel Krtek zavítal na shromáždění UIC

8.7.2016 – autor: REDAKCE

Předseda představenstva a generální ředitel ČD Pavel Krtek se letos 6. července zúčastnil 88. Valného shromáždění Mezinárodní železniční unie (UIC). Zasedání se na pozvání italských FSI uskutečnilo v reprezentativních prostorech italského parlamentu v Římě.

Generální ředitel ČD Pavel Krtek zavítal na shromáždění UIC

Schůzi předsedal Oleg Belozerov, prezident UIC a předseda představenstva Ruských železnic (RŽD). Valné shromáždění bilancovalo uplynulý půlrok, představilo výsledky práce jednotlivých regionů a odborných útvarů a schválilo plán práce na druhé pololetí 2016.

Pavel Krtek vedl u příležitosti shromáždění UIC i řadu dvoustranných jednání, například s generálním ředitelem UIC Jean-Pierrem Loubinouxem, výkonným ředitelem CER Liborem Lochmanem a šéfy vícero národních železničních podniků z Evropy, Afriky i Asie. Hlavním tématem byly obchodní příležitosti železniční dopravy a spravedlivé podmínky podnikání mezi konkurenčními druhy dopravy na přepravním trhu.


Průměrné hodnocení (12 hlasů): 3.42

Další články této rubriky

První motorové vlaky řady 847 od Pesy jsou před dokončenímPrvní motorové vlaky řady 847 od Pesy jsou před dokončením

9.12.2022 - Polský výrobce vlaků Pesa Bydhošť prezentoval na pravidelném kontrolním dni stav objednávky 66 dvoučlánkových motorových vlaků řady 847. Ty by měly přibližně za rok zamířit do Středočeského, Jihočeského a Pardubického kraje,… »

ČD-T dovybavila lokomotivy ČD Cargo ETCSČD-T dovybavila lokomotivy ČD Cargo ETCS

7.12.2022 - Dceřiná společnost Českých drah ČD - Telematika dovybavila palubní jednotkou evropského vlakového zabezpečovače ETCS poslední z celkem 78 lokomotiv řad 163 a 363 nákladního dopravce ČD Cargo a úspěšně tak dokončila významnou… »

ČD hledají nástupce CityElefantů i nové rychlíkové jednotkyČD hledají nástupce CityElefantů i nové rychlíkové jednotky

5.12.2022 - České dráhy pokračují v obnově svého vozidlového parku. V uplynulých týdnech vypsaly hned dvě soutěže, z nichž by měli vzejít dodavatelé nových vlaků. V prvním případě jde o elektrické jednotky pro rychlíkové spoje, jejichž… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika