Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / Fotogalerie: V Karlových Varech a Olomouci se slavil Den železnice

Fotogalerie: V Karlových Varech a Olomouci se slavil Den železnice

2.10.2020 – autor: JOSEF HOLEK, MARTIN HARÁK

Letošní regionální Dny železnice v Karlových Varech a Olomouci se nesly v duchu oslav výročí jednotlivých tratí. Na Moravě slavili 175. výročí železnice z Olomouce do Prahy a 150 let od zahájení provozu z Olomouce do Nezamyslic, na západě Čech se slavilo 150. výročí zahájení provozu vlaků mezi stanicemi Cheb a Karlovy Vary. Nechyběly ani jízdy historickými soupravami, představily se i lokomotivy všech trakcí.

Fotogalerie: V Karlových Varech a Olomouci se slavily Dne železnice

Průměrné hodnocení (5 hlasů): 5

Fotogalerie

Další články této rubriky

ČD chystají další velké investiceČD chystají další velké investice

22.10.2020 - České dráhy hodlají v dalších pěti letech dále investovat do obnovy vozidlového parku, rekonstrukce a výstavby zázemí a ETCS. Na šestém ročníku Železniční konference Pardubice 2020, která se prvně uskutečnila i formou on-line… »

Alstom slaví, může koupit svého rivala

9.10.2020 - Francouzský výrobce vlaků Alstom koupí svého kanadského rivala, firmu Bombardier Transportation. Firmy informaci potvrdily v tiskové zprávě s tím, že plánovanou transakci již schválila Evropská komise. Spojením obou společností… »

V Polsku budují nové tratě a letištní terminálV Polsku budují nové tratě a letištní terminál

8.10.2020 - V sousedním Polsku začala vznikat nová významná evropská letecká křižovatka pro navazující či začínající lety do většiny částí Asie. Stavba velkého letiště nedaleko polské metropole Varšavy zároveň zajistí komfortní… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika