Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / České dráhy zajistily přepravu raftařů a kajakářů

České dráhy zajistily přepravu raftařů a kajakářů

27.9.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Tisíce raftařů, kajakářů a diváků letošního Vodáckého Lipna opět využily služeb Českých drah. Akce, v jejímž rámci se konaly závody poháru mistrovství Evropy, se uskutečnila o posledním srpnovém víkendu.

České dráhy zajistily přepravu raftařů a kajakářů

Obrovský nápor cestujících, kteří s sebou vezli i objemnou bagáž a další pomůcky, však měl především na bedrech provozní personál národního dopravce. A podle ohlasů zvládl situaci na trati mezi Lipnem nad Vltavou, Rybníkem, respektive Českými Budějovicemi na výbornou. Závodů se zúčastnilo 120 startujících, dalších více než 150 sportovců vyrazilo na vodu mimo závodní pole. Celkově služeb Českých drah o posledním srpnovém víkendu využily v tomto úseku zhruba dva tisíce lidí.


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 3

Další články této rubriky

S jednotkami ComfortJet se seznamuje provozní personál S jednotkami ComfortJet se seznamuje provozní personál

15.4.2024 - Okamžik, kdy se moderní vlaky ComfortJet stanou vysokým standardem dálkových linek Českých drah, se rychle blíží. Aktuálně mají ČD k dispozici čtyři soupravy různého řazení s ohledem na předepsané zkoušky, které nyní… »

ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024

11.4.2024 - Národní dopravce zajistí během letošního světového šampionátu v hokeji v Česku přepravu hokejových týmů, rozhodčích, organizátorů i fanoušků mezi místy konání zápasů v Praze a v Ostravě. V květnu vypraví sedm párů… »

Začala obnova vjezdové části depa v Michli Začala obnova vjezdové části depa v Michli

8.4.2024 - Výměna 21 výhybek, tří kilometrů kolejí a 5,5 kilometru trakčního vedení – to vše se uskuteční při letošní komplexní modernizaci vjezdové části Centra údržby Praha jih v pražské Michli. Jedná se o dosud největší obnovu… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika