Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / České dráhy zajistily přepravu raftařů a kajakářů

České dráhy zajistily přepravu raftařů a kajakářů

27.9.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Tisíce raftařů, kajakářů a diváků letošního Vodáckého Lipna opět využily služeb Českých drah. Akce, v jejímž rámci se konaly závody poháru mistrovství Evropy, se uskutečnila o posledním srpnovém víkendu.

České dráhy zajistily přepravu raftařů a kajakářů

Obrovský nápor cestujících, kteří s sebou vezli i objemnou bagáž a další pomůcky, však měl především na bedrech provozní personál národního dopravce. A podle ohlasů zvládl situaci na trati mezi Lipnem nad Vltavou, Rybníkem, respektive Českými Budějovicemi na výbornou. Závodů se zúčastnilo 120 startujících, dalších více než 150 sportovců vyrazilo na vodu mimo závodní pole. Celkově služeb Českých drah o posledním srpnovém víkendu využily v tomto úseku zhruba dva tisíce lidí.


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 3

Další články této rubriky

Regionální dopravu posílí nová vozidlaRegionální dopravu brzy posílí nová vozidla

7.6.2023 - České dráhy nasadí do regionů v letech 2023 až 2026 celkem 159 jednotek RegioPanter a RegioFox. Všechny jsou již objednané a vyrábí se. Část z nich už navíc byla uvedena do provozu a jejich dodávka bude pokračovat i během… »

V Ostravě se představila první nová třívozová jednotka RegioPanterV Ostravě se představila první nová třívozová jednotka RegioPanter

6.6.2023 - České dráhy v pondělí slavnostně pokřtily novou třívozovou soupravu RegioPanter, která bude už během tohoto měsíce nasazena na regionální trať z Opavy do Ostravy-Svinova v Moravskoslezském kraji. Jedná se o vůbec první… »

Nová myčka je šetrnější k přírodě i vozidlůmNová myčka je šetrnější k přírodě i vozidlům

5.6.2023 - České dráhy na začátku května zprovoznily novou mycí linku železničních vozidel v Havlíčkově Brodě, která oproti zavedeným technologiím přináší řadu inovací. Tou nejpodstatnější je větší ohled na životní prostředí a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika