Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / České dráhy zajistily přepravu raftařů a kajakářů

České dráhy zajistily přepravu raftařů a kajakářů

27.9.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Tisíce raftařů, kajakářů a diváků letošního Vodáckého Lipna opět využily služeb Českých drah. Akce, v jejímž rámci se konaly závody poháru mistrovství Evropy, se uskutečnila o posledním srpnovém víkendu.

České dráhy zajistily přepravu raftařů a kajakářů

Obrovský nápor cestujících, kteří s sebou vezli i objemnou bagáž a další pomůcky, však měl především na bedrech provozní personál národního dopravce. A podle ohlasů zvládl situaci na trati mezi Lipnem nad Vltavou, Rybníkem, respektive Českými Budějovicemi na výbornou. Závodů se zúčastnilo 120 startujících, dalších více než 150 sportovců vyrazilo na vodu mimo závodní pole. Celkově služeb Českých drah o posledním srpnovém víkendu využily v tomto úseku zhruba dva tisíce lidí.


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 3

Další články této rubriky

Na periodické prohlídky a opravy České dráhy pošlou tisíce vozidelNa periodické prohlídky a opravy České dráhy pošlou tisíce vozidel

27.11.2022 - České dráhy v následujících čtyřech letech odešlou na výrobci předepsané periodické prohlídky a opravy přes 2 000 drážních vozidel. Ročně vyčlení na tuto údržbu kolem 3,5 miliardy korun. Zároveň s tím dopravce po svých… »

ČD testují sčítače cestujících, poskytnou data o vytížení vlakůČD testují sčítače cestujících, poskytnou data o vytížení vlaků

23.11.2022 - Čím přesnější informace o počtu cestujících budou České dráhy mít, tím pružněji mohou ony i objednavatelé dopravy reagovat na reálnou poptávku. Proto se aktuálně testují automatické sčítací systémy. Projekt dostala na… »

Ministři dopravy cestovali na zasedání vlakemMinistři dopravy cestovali na zasedání vlakem

21.11.2022 - Ministr dopravy Slovenska Andrej Doležal dorazil do Prahy na neformální zasedání ministrů dopravy Evropské unie vlakem. Využil k tomu spoje EC 172 z Bratislavy s příjezdem do Prahy Holešovic. Vlakem na setkání přijeli i jeho rakouský a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika