Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / České dráhy vezly tenisové hvězdy

České dráhy vezly tenisové hvězdy

4.4.2018 – autor: JOSEF HOLEK foto: PAVEL LEBEDA/Česká sportovní

Pendolino Českých drah odvezlo o aprílové neděli české tenisty na Davis Cup. Ten se do Ostravy-Poruby vrátí po 18 letech.

České dráhy vezly tenisové hvězdy

České tenisové hvězdy Jaroslava Navrátila, Lukáše Rosola, Romana Jebavého, Adama Pavláska a Jiřího Veselého odvezlo z pražského hlavního nádraží na ostravský Svinov Pendolino Českých drah. Za Olomoucí se v bistrovoze uskutečnila i autogramiáda, kterou si nenechaly ujít desítky cestujících.  

Na sever Moravy se Davis Cup podívá znovu po osmnácti letech a český tým zde v rámci 2. kola evropsko-africké zóny vyzve o následujícím víkendu Izraelce. Vítěz utkání postoupí do baráže o účast v elitní Světové skupině. Z ní Češi sestoupili loni po dvanácti letech, kdy prohráli s Nizozemskem.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 4

Další články této rubriky

Nové terminály zrychlí nákup jízdenekNové terminály zrychlí nákup jízdenek

22.4.2024 - Cestující se již mohou ve vlacích Českých drah setkat s novými prodejními terminály. Prvním krajem, kde byla nová generace zařízení MOPAJ (MObilní Prodejní Automat Jízdenek) instalována, se stal Zlínský kraj. Postupně budou… »

S jednotkami ComfortJet se seznamuje provozní personál S jednotkami ComfortJet se seznamuje provozní personál

15.4.2024 - Okamžik, kdy se moderní vlaky ComfortJet stanou vysokým standardem dálkových linek Českých drah, se rychle blíží. Aktuálně mají ČD k dispozici čtyři soupravy různého řazení s ohledem na předepsané zkoušky, které nyní… »

ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024

11.4.2024 - Národní dopravce zajistí během letošního světového šampionátu v hokeji v Česku přepravu hokejových týmů, rozhodčích, organizátorů i fanoušků mezi místy konání zápasů v Praze a v Ostravě. V květnu vypraví sedm párů… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika