Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / České dráhy vezly tenisové hvězdy

České dráhy vezly tenisové hvězdy

4.4.2018 – autor: JOSEF HOLEK foto: PAVEL LEBEDA/Česká sportovní

Pendolino Českých drah odvezlo o aprílové neděli české tenisty na Davis Cup. Ten se do Ostravy-Poruby vrátí po 18 letech.

České dráhy vezly tenisové hvězdy

České tenisové hvězdy Jaroslava Navrátila, Lukáše Rosola, Romana Jebavého, Adama Pavláska a Jiřího Veselého odvezlo z pražského hlavního nádraží na ostravský Svinov Pendolino Českých drah. Za Olomoucí se v bistrovoze uskutečnila i autogramiáda, kterou si nenechaly ujít desítky cestujících.  

Na sever Moravy se Davis Cup podívá znovu po osmnácti letech a český tým zde v rámci 2. kola evropsko-africké zóny vyzve o následujícím víkendu Izraelce. Vítěz utkání postoupí do baráže o účast v elitní Světové skupině. Z ní Češi sestoupili loni po dvanácti letech, kdy prohráli s Nizozemskem.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 4

Další články této rubriky

Minibary ČD obsloužily za prvních sedm měsíců přes 640 tisíc cestujícíchMinibary ČD obsloužily za prvních sedm měsíců přes 640 tisíc cestujících

25.9.2023 - Služba ČD Minibar se dlouhodobě těší velké přízni. Nejoblíbenější jsou v nabídce minibarů i nadále především teplé nápoje, které si zákazníci mohou zakoupit již za 15 korun. Za prvních sedm měsíců letošního roku se… »

Bechyňka vyhlíží komfortnější vozyBechyňka vyhlíží komfortnější vozy

21.9.2023 - Zvýšit komfort cestování na nejstarší elektrifikované trati v republice chtějí České dráhy a Jihočeský kraj. Proto zde 23. srpna otestovaly vozy typu Btn753, které dříve sloužily převážně s motorovými vozy. Cestujícím by… »

Vlaky jezdí nejpřesněji za posledních sedm letVlaky ČD jezdí nejpřesněji za posledních sedm let

18.9.2023 - V první polovině letošního roku jezdily vlaky Českých drah s přesností 88,8 %. Pokud by se přihlédlo pouze k příčinám zpoždění vzniklých na straně národního dopravce, pak by přesnost byla dokonce 98,9%. To představuje… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika