Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / České dráhy vezly tenisové hvězdy

České dráhy vezly tenisové hvězdy

4.4.2018 – autor: JOSEF HOLEK foto: PAVEL LEBEDA/Česká sportovní

Pendolino Českých drah odvezlo o aprílové neděli české tenisty na Davis Cup. Ten se do Ostravy-Poruby vrátí po 18 letech.

České dráhy vezly tenisové hvězdy

České tenisové hvězdy Jaroslava Navrátila, Lukáše Rosola, Romana Jebavého, Adama Pavláska a Jiřího Veselého odvezlo z pražského hlavního nádraží na ostravský Svinov Pendolino Českých drah. Za Olomoucí se v bistrovoze uskutečnila i autogramiáda, kterou si nenechaly ujít desítky cestujících.  

Na sever Moravy se Davis Cup podívá znovu po osmnácti letech a český tým zde v rámci 2. kola evropsko-africké zóny vyzve o následujícím víkendu Izraelce. Vítěz utkání postoupí do baráže o účast v elitní Světové skupině. Z ní Češi sestoupili loni po dvanácti letech, kdy prohráli s Nizozemskem.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 4

Další články této rubriky

Nadační fond Skupiny ČD pomůže železničářům v nouzi Nadační fond Skupiny ČD pomůže železničářům v nouzi

5.8.2020 - České dráhy a jejich největší dceřiná společnost ČD Cargo založily Nadační fond Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM. Cílem je podporovat železničáře, kteří při výkonu svého zaměstnání utrpěli úraz nebo se nikoli vlastní… »

Posázavský pacifik oslavil 120. výročíPosázavský pacifik oslavil 120. výročí

27.7.2020 - Vyhlášená železniční trať nazývaná jako Posázavský pacifik letos oslavila 120. výročí. Dráha se stavěla a zprovozňovala po částech a jako celek byla dokončena v roce 1900. Proslavila se také díky českému trampingu, který se v… »

Rakouská Westbahn získá čtyři kolejeRakouská Westbahn získá čtyři koleje

24.7.2020 - ÖBB Infrastruktur AG pokračuje v modernizaci nejvytíženější rakouské železnice z Vídně na západ země, která je známá jako Westbahn. Cestu k jejímu rozšíření na čtyřkolejnou trať mezi Lincem a Welsem nyní otevřel Spolkový… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika