Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / České dráhy uspěly v soutěži TOP Zaměstnavatel

České dráhy uspěly v soutěži TOP Zaměstnavatel

24.11.2020 – autor: REDAKCE

Personalisté z úspěšných tuzemských firem se 1. října setkali v rámci předávání prestižních cen soutěže TOP Zaměstnavatel, aby převzali ocenění pro nejlepší zaměstnavatele v Praze. České dráhy se této soutěže účastnily poprvé a hned získaly ocenění. Spolu se společností ČEZ a Komerční banka v kategorii nad 5 000 zaměstnanců se umístily v trojici nejlepších, a to na 2. místě.

České dráhy uspěly v soutěži TOP Zaměstnavatel

Regionální i celostátní pořadí se určuje podle mezinárodní metodiky Saratoga odborného garanta ocenění PricewaterhouseCoopers. Jedná se o podrobné ukazatele controllingového charakteru, od odměňování přes vzdělávání až po možnosti rozvoje zaměstnance, či ekonomické výsledky. „Ocenění si velmi vážíme. V kategorii nad 5 000 zaměstnanců figurují hlavní hráči české ekonomiky, proto je druhá příčka skvělým výsledkem a závazkem do budoucna. Veřejnost nás vnímá jako společnost, která se dokáže o zaměstnance dobře postarat,“ komentoval ocenění předseda představenstva a generální ředitel ČD Václav Nebeský.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 3.5

Další články této rubriky

Z Amsterodamu do Londýna jezdí přímé spojeZ Amsterodamu do Londýna jezdí přímé spoje

28.12.2020 - Cestování mezi metropolemi Nizozemska a Anglie se výrazně zjednodušilo. Amsterodam s Londýnem spojily přímé rychlovlaky Eurostar. Ve všedních dnech dopravce nabízí vždy dva páry vlaků. Cestující si nově prochází pasovou… »

Zakládající člen dispečerského týmu kombinuje práci s během Zakládající člen dispečerského týmu kombinuje práci s během

23.12.2020 - Je nejen jedním z prvních dispečerů Českých drah, ale zároveň také dálkovým vytrvalostním běžcem, který se pravidelně účastní různých sportovních klání po celé republice. Martin Kubín v listopadu oslavil padesátiny a s… »

Projekt zelené elektřiny pro společnost ŠKO-ENERGOProjekt zelené elektřiny pro společnost ŠKO-ENERGO

22.12.2020 - Vlak sestavený z celkem osmadvaceti výsypných vozů, v jehož čele stanula lokomotiva TRAXX 388.001, vyjel v pátek 9. října 2020 v ranních hodinách ze stanice Světec. Tento nejmodernější stroj z flotily ČD Cargo byl na vlak nasazen… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika