Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / České dráhy dopravily handicapované do Velkých Losin

České dráhy dopravily handicapované do Velkých Losin

29.5.2017 – autor: MARTIN HARÁK

Pardubické Regionální obchodní centrum ČD uspořádalo v úterý 16. května tradiční každoroční výjezd vlakem pro handicapované klienty týdenního stacionáře v České Třebové. Letošní akce, které se zúčastnilo okolo sedmdesáti účastníků, se konala pod záštitou místostarostky města Česká Třebové Jaromíry Žáčkové.

České dráhy dopravily handicapované do Velkých Losin

Kromě českotřebovských klientů se ve vlaku svezlo i několik dětí denního stacionáře Ruka pro život z Litomyšle. Cílem výletu, na nějž České dráhy poskytly jednotku Regionova z českotřebovského Depa kolejových vozidel, byly Velké Losiny. Tam výletníky čekala návštěva zámku, muzea výroby ručního papíru a procházka v zámeckém parku. Jiní si naopak vyzkoušeli sílu termální vody v tamních lázních. Akce se konala v rámci plnění společenské odpovědnosti národního dopravce.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024

11.4.2024 - Národní dopravce zajistí během letošního světového šampionátu v hokeji v Česku přepravu hokejových týmů, rozhodčích, organizátorů i fanoušků mezi místy konání zápasů v Praze a v Ostravě. V květnu vypraví sedm párů… »

Začala obnova vjezdové části depa v Michli Začala obnova vjezdové části depa v Michli

8.4.2024 - Výměna 21 výhybek, tří kilometrů kolejí a 5,5 kilometru trakčního vedení – to vše se uskuteční při letošní komplexní modernizaci vjezdové části Centra údržby Praha jih v pražské Michli. Jedná se o dosud největší obnovu… »

Turistické vlaky procitly ze zimního spánkuTuristické vlaky procitly ze zimního spánku

4.4.2024 - Letošní turistická sezona na železnici v Praze a Středočeském kraji odstartovala předposlední březnový víkend. Nadšenci mohou opět vyrazit na tradiční jízdy do atraktivních míst, ale i na některé nové trasy. Kromě… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika