Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / ČD představily na veletrzích novinky

ČD představily na veletrzích novinky

27.2.2017 – autor: MARTIN HARÁK

Brněnské výstaviště nedávno opět hostilo tradiční veletrhy cestovního ruchu GO 2017 a Regiontour. Do areálu tak od čtvrtka 19. ledna zavítala odborná i široká veřejnost, která si ve dvou největších pavilonech přišla na své.

ČD představily na veletrzích novinky

Mezi více než osmi stovkami vystavujících firem nechyběli ani zástupci společnosti České dráhy. Velkou skleněnou expozici ČD organizátoři umístili do pavilonu P. Národní dopravce v Brně představil nejen novinku letošního jízdního řádu Jižní expres, který v historicky nejkratší době spojuje Prahu s Českými Budějovicemi, ale také řadu produktů jako zákaznickou kartu IN 25. Pro první stovku zájemců měly hostesky připraveny stokorunový slevový poukaz na nákup aplikace na jeden nebo tři roky. Mezi další představované služby patřil třeba Výjezdní vlak Českých drah. Od roku 2014 dopravce zařadil do svých standardních obchodních nabídek možnost rezervace velkoprostorového vozu pro potřeby firemních akcí. Součástí této nabídky je i gastronomický servis. Obsluha stánku, kterou zajišťovaly zaměstnankyně brněnského ČD centra, zodpovídala dotazy především na cestování vlakem po českých regionech nebo na dálkové spoje do evropských měst.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 3.67

Další články této rubriky

Nové terminály zrychlí nákup jízdenekNové terminály zrychlí nákup jízdenek

22.4.2024 - Cestující se již mohou ve vlacích Českých drah setkat s novými prodejními terminály. Prvním krajem, kde byla nová generace zařízení MOPAJ (MObilní Prodejní Automat Jízdenek) instalována, se stal Zlínský kraj. Postupně budou… »

S jednotkami ComfortJet se seznamuje provozní personál S jednotkami ComfortJet se seznamuje provozní personál

15.4.2024 - Okamžik, kdy se moderní vlaky ComfortJet stanou vysokým standardem dálkových linek Českých drah, se rychle blíží. Aktuálně mají ČD k dispozici čtyři soupravy různého řazení s ohledem na předepsané zkoušky, které nyní… »

ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024ČD oficiálním dopravcem MS v ledním hokeji 2024

11.4.2024 - Národní dopravce zajistí během letošního světového šampionátu v hokeji v Česku přepravu hokejových týmů, rozhodčích, organizátorů i fanoušků mezi místy konání zápasů v Praze a v Ostravě. V květnu vypraví sedm párů… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika