Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / ČD představily na veletrzích novinky

ČD představily na veletrzích novinky

27.2.2017 – autor: MARTIN HARÁK

Brněnské výstaviště nedávno opět hostilo tradiční veletrhy cestovního ruchu GO 2017 a Regiontour. Do areálu tak od čtvrtka 19. ledna zavítala odborná i široká veřejnost, která si ve dvou největších pavilonech přišla na své.

ČD představily na veletrzích novinky

Mezi více než osmi stovkami vystavujících firem nechyběli ani zástupci společnosti České dráhy. Velkou skleněnou expozici ČD organizátoři umístili do pavilonu P. Národní dopravce v Brně představil nejen novinku letošního jízdního řádu Jižní expres, který v historicky nejkratší době spojuje Prahu s Českými Budějovicemi, ale také řadu produktů jako zákaznickou kartu IN 25. Pro první stovku zájemců měly hostesky připraveny stokorunový slevový poukaz na nákup aplikace na jeden nebo tři roky. Mezi další představované služby patřil třeba Výjezdní vlak Českých drah. Od roku 2014 dopravce zařadil do svých standardních obchodních nabídek možnost rezervace velkoprostorového vozu pro potřeby firemních akcí. Součástí této nabídky je i gastronomický servis. Obsluha stánku, kterou zajišťovaly zaměstnankyně brněnského ČD centra, zodpovídala dotazy především na cestování vlakem po českých regionech nebo na dálkové spoje do evropských měst.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 3.67

Další články této rubriky

ČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliardČD investují do rozvoje servisu přes 12 miliard

13.6.2024 - Největší tuzemský železniční dopravce České dráhy plánuje do roku 2031 investovat do rozvoje servisního zázemí přes 12 miliard korun. Více než šest miliard Kč poputuje do nových opravárenských hal a do jejich kompletních… »

České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron České dráhy kupují deset lokomotiv Vectron

10.6.2024 - ČD se rozhodly od leasingové společnosti RSL koupit deset lokomotiv Siemens Vectron. Dosud pronajaté lokomotivy budou v průběhu letošního roku postupně přebírat do svého majetku. V provozu se objeví na všech obvyklých výkonech… »

V Chebu vyroste moderní opravárenská halaV Chebu vyroste moderní opravárenská hala

6.6.2024 - Zázemí pro údržbu a servis vozidel Českých drah se v dohledné době rozroste o novou opravárenskou halu ve Středisku údržby v Chebu. V moderním objektu se ČD postarají o dálkové jednotky InterJet i regionální vlaky RegioPanter a… »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika