Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Hlavní zprávy / ČD Minibar: v nabídce nové toasty a krekry

ČD Minibar: v nabídce nové toasty a krekry

28.1.2019 – autor: JOSEF HOLEK

Službu ČD Minibar národní dopravce rozšíří v druhé polovině ledna o produkty Libeřských lahůdek.

ČD Minibar: v nabídce nové toasty a krekry

Nově si budou moci cestující zakoupit plněné toasty s kuřecím masem anebo šunkou se sýrem, vejcem, tuňákem, lososem, anglickou slaninou či roastbeefem. Kromě toho budou nově v prodeji pečené, bez­lepkové, luštěninové krekry Tretters s příchutěmi: červená čočka s mákem a solí, cizrna s mákem a solí, mák s čočkou a mořskou solí anebo žlutý hrách s kokosem. Náměstek generálního ředitele ČD pro obchod Michal Štěpán vysvětlil, že za změnou nabídky stojí především zájem zákazníků. Další novinkou související s omezováním jednorázového plastového nádobí u národního dopravce budou míchátka teplých nápojů ze dřeva. Nahradí ta z umělé hmoty.


Průměrné hodnocení (16 hlasů): 4.44

Další články této rubriky

ČD-T dovybavila lokomotivy ČD Cargo ETCSČD-T dovybavila lokomotivy ČD Cargo ETCS

7.12.2022 - Dceřiná společnost Českých drah ČD - Telematika dovybavila palubní jednotkou evropského vlakového zabezpečovače ETCS poslední z celkem 78 lokomotiv řad 163 a 363 nákladního dopravce ČD Cargo a úspěšně tak dokončila významnou… »

ČD hledají nástupce CityElefantů i nové rychlíkové jednotkyČD hledají nástupce CityElefantů i nové rychlíkové jednotky

5.12.2022 - České dráhy pokračují v obnově svého vozidlového parku. V uplynulých týdnech vypsaly hned dvě soutěže, z nichž by měli vzejít dodavatelé nových vlaků. V prvním případě jde o elektrické jednotky pro rychlíkové spoje, jejichž… »

České dráhy zahájily provoz v elektrické trakci na UničovceČeské dráhy zahájily provoz v elektrické trakci na Uničovce

2.12.2022 - České dráhy 25. listopadu zahájily zkušební provoz v elektrické trakci pod dohledem evropského zabezpečovacího systému ETCS na trati z Olomouce do Uničova. Přibližně během měsíce se musí připravit na výhradní provoz. »

 

Všechny články rubriky Hlavní zprávy

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika