Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Železniční plesání v taktu samby

Železniční plesání v taktu samby

6.2.2014 – autor: PETR HORÁLEK

Reprezentační ples železničářů, v pořadí již dvacátý druhý, se tentokrát uskutečnil pod hlavičkou SŽDC. Prestižní společenská akce proběhla tradičně v Národním domě na pražských Vinohradech v sobotu 25. ledna.

Železniční plesání v taktu samby

Motto letošního ročníku znělo: V taktu samby.Role moderátora se ujal Vojtěch Bernatský, kterého znáte jako sportovního komentátora z televize. Na jevišti vystoupili mimo jiných Leona Machálková, Ilona Csáková, Petr Kolář. Jako největší hvězda večera se objevila zpěvačka Helena Vondráčková, která si jako překvapení přivedla kolegu Jiřího Korna.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Fotogalerie

Další články této rubriky

Nádraží v Klatovech projde kompletní rekonstrukcíNádraží v Klatovech projde kompletní rekonstrukcí

5.2.2025 - Správa železnic počátkem prosince zahájila celkovou rekonstrukci nádražní budovy v Klatovech. Obnovou projde jak odbavovací hala, tak i obě křídla památkově chráněného objektu. Stavba přinese účelnější využití interiéru… »

Začala modernizace železničního uzlu Česká Třebová Začala modernizace železničního uzlu Česká Třebová

1.2.2025 - Na přelomu roku začala modernizace železničního uzlu Česká Třebová. Správa železnic tak zahájila jednu z nejvýznamnějších staveb za 17,132 miliardy korun. Staví se za provozu. Soutěž vyhrály společnosti Eurovia CZ; Strabag Rail;… »

Dopravce splnil podmínky dle normy ISO 50001 Dopravce splnil podmínky dle normy ISO 50001

31.1.2025 - Na základě Českým drahám udělených certifikací dle normy ISO 50001 se od 25. až 29. listopadu 2024 uskutečnil recertifikační audit zaměřený na plnění požadavků implementace normy v oblasti hospodaření s energií smluvně… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika