Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Začíná prodej knižních jízdních řádů IDSOK

Začíná prodej knižních jízdních řádů IDSOK

6.12.2022

Prodej knižních jízdních řádů Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) pro rok 2022/2023 začne 7. 12. 2022. K zakoupení je k dispozici celkem pět oblastních jízdních řádů pro Olomoucko, Prostějovsko, Přerovsko, Šumpersko a Jesenicko a také regionální vlakový jízdní řád.

Začíná prodej knižních jízdních řádů IDSOK

Obsahem knižních jízdních řádů jsou spoje Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje. Prodejní místa těchto knižních jízdních řádů naleznete na webových stránkách idsok.cz v sekci jízdní řády a prodejní místa knižních JŘ. Vytištěno a na prodejní místa distribuováno bylo celkem 5 000 brožur autobusových jízdních řádů IDSOK 2022/2023 a 2 520 brožur vlakových jízdních řádů 2022/2023. U autobusových jízdních řádů se počet výtisků pro jednotlivé oblasti liší, nejvíce se prodává brožur pro Olomoucko, a to 1 910 kusů. Pro oblasti Jeseník jich je 405, pro Prostějov 365, pro Přerov 1 065 a pro Šumperk 1 255 kusů. Na titulních stranách autobusových knižních JŘ se letos objevily rozhledny, na titulní straně JŘ železniční dopravy IDSOK je elektrická jednotka řady 640 – RegioPanter.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

Ministerstvo dopravy rozdělí peníze na opravy historických vozidelMinisterstvo dopravy rozdělí peníze na opravy historických vozidel

19.3.2023 - Ministerstvo dopravy vyhlásilo výzvu v rámci programu na obnovu historických železničních vozidel na období 2021 až 2023. Podpora přispívá k zachování technického a kulturního dědictví České republiky a rezort ji vyhlašuje… »

Verdikt o mostu pod Vyšehradem padne do konce rokuVerdikt o mostu pod Vyšehradem padne do konce roku

17.3.2023 - Rozhodnutí o budoucnosti železničního mostu přes Vltavu mezi pražským Podskalím a Smíchovem by podle ministra dopravy Martina Kupky mělo padnout do konce roku. Most je dlouhodobě ve špatném stavu. »

Zaměstnance ČD v Hradci Králové čeká stěhováníZaměstnance ČD v Hradci Králové čeká stěhování

15.3.2023 - Administrativní zaměstnanci Českých drah v Hradci Králové se v brzké době přemístí do nových prostor. Stěhovat se budou ze svého stávajícího sídla ve výpravní budově nádraží do v současnosti nevyužívaného objektu v majetku… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika