Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Začíná prodej knižních jízdních řádů IDSOK

Začíná prodej knižních jízdních řádů IDSOK

6.12.2022

Prodej knižních jízdních řádů Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) pro rok 2022/2023 začne 7. 12. 2022. K zakoupení je k dispozici celkem pět oblastních jízdních řádů pro Olomoucko, Prostějovsko, Přerovsko, Šumpersko a Jesenicko a také regionální vlakový jízdní řád.

Začíná prodej knižních jízdních řádů IDSOK

Obsahem knižních jízdních řádů jsou spoje Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje. Prodejní místa těchto knižních jízdních řádů naleznete na webových stránkách idsok.cz v sekci jízdní řády a prodejní místa knižních JŘ. Vytištěno a na prodejní místa distribuováno bylo celkem 5 000 brožur autobusových jízdních řádů IDSOK 2022/2023 a 2 520 brožur vlakových jízdních řádů 2022/2023. U autobusových jízdních řádů se počet výtisků pro jednotlivé oblasti liší, nejvíce se prodává brožur pro Olomoucko, a to 1 910 kusů. Pro oblasti Jeseník jich je 405, pro Prostějov 365, pro Přerov 1 065 a pro Šumperk 1 255 kusů. Na titulních stranách autobusových knižních JŘ se letos objevily rozhledny, na titulní straně JŘ železniční dopravy IDSOK je elektrická jednotka řady 640 – RegioPanter.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

Čtyřvozová Moravia vyrazila do provozuČtyřvozová Moravia vyrazila do provozu

7.2.2023 - Nová čtyřvozová elektrická jednotka Moravia zahájila zkušební provoz s cestujícími. Jedná se o první z 31 čtyřvozových vlaků, které si u českého výrobce Škoda Group objednal Jihomoravský kraj. Vlak poprvé vyrazil na pravidelné… »

Do Osoblahy opět jezdí pravidelné vlakyDo Osoblahy opět jezdí pravidelné vlaky

5.2.2023 - Po více než sedmi měsících se na úzkokolejnou dráhu z Třemešné ve Slezsku do Osoblahy vrátily pravidelné vlaky Českých drah. První spoj vyjel ve čtvrtek 26. ledna krátce před šestou hodinou ranní z Osoblahy a ukončil tak dlouhé… »

Buštěhradská dráha se stane muzejní osouBuštěhradská dráha se stane muzejní osou

25.1.2023 - Železnice se již brzy dočká vlastního výstavního prostoru. Přiblížil se totiž vznik Muzea železnice a elektrotechniky na pražském Masarykově nádraží. Po jeho dokončení vznikne „muzejní osa“ v trase bývalé Buštěhradské… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika