Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Výbor pro dopravu jednal v areálu VUZ ve Velimi

Výbor pro dopravu jednal v areálu VUZ ve Velimi

14.6.2018 – autor: JOSEF HOLEK

Výbor pro dopravu Středočeského kraje jednal v závěru května v areálu dceřiné společnosti Českých drah Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ) ve Velimi.

Výbor pro dopravu jednal v areálu VUZ ve Velimi

Kromě běžného jednání za zavřenými dveřmi později jednali představitelé krajské samosprávy i se zástupci Českých drah Michalem Štěpánem, členem představenstva ČD odpovědným za úsek osobní dopravy, a Jakubem Goliášem, obchodním ředitelem Regionálního obchodního centra ČD v Praze. Hovořilo se například o spolupráci národního dopravce se Středočeským krajem, vyhodnocovala se rovněž dosavadní spolupráce a na řadu přišlo i seznámení se s novinkami a rozvojem integrace v regionu. Po sérii rozhovorů se všichni účastníci jednání vydali na zhruba dvouhodinovou exkurzi po obřím areálu Výzkumného Ústavu Železničního v čele s provozním ředitelem zkušebnictví a členem představenstva VUZ Milošem Klofandou.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika