Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Výbor pro dopravu jednal v areálu VUZ ve Velimi

Výbor pro dopravu jednal v areálu VUZ ve Velimi

14.6.2018 – autor: JOSEF HOLEK

Výbor pro dopravu Středočeského kraje jednal v závěru května v areálu dceřiné společnosti Českých drah Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ) ve Velimi.

Výbor pro dopravu jednal v areálu VUZ ve Velimi

Kromě běžného jednání za zavřenými dveřmi později jednali představitelé krajské samosprávy i se zástupci Českých drah Michalem Štěpánem, členem představenstva ČD odpovědným za úsek osobní dopravy, a Jakubem Goliášem, obchodním ředitelem Regionálního obchodního centra ČD v Praze. Hovořilo se například o spolupráci národního dopravce se Středočeským krajem, vyhodnocovala se rovněž dosavadní spolupráce a na řadu přišlo i seznámení se s novinkami a rozvojem integrace v regionu. Po sérii rozhovorů se všichni účastníci jednání vydali na zhruba dvouhodinovou exkurzi po obřím areálu Výzkumného Ústavu Železničního v čele s provozním ředitelem zkušebnictví a členem představenstva VUZ Milošem Klofandou.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Ministerstvo dopravy rozdělí peníze na opravy historických vozidelMinisterstvo dopravy rozdělí peníze na opravy historických vozidel

19.3.2023 - Ministerstvo dopravy vyhlásilo výzvu v rámci programu na obnovu historických železničních vozidel na období 2021 až 2023. Podpora přispívá k zachování technického a kulturního dědictví České republiky a rezort ji vyhlašuje… »

Verdikt o mostu pod Vyšehradem padne do konce rokuVerdikt o mostu pod Vyšehradem padne do konce roku

17.3.2023 - Rozhodnutí o budoucnosti železničního mostu přes Vltavu mezi pražským Podskalím a Smíchovem by podle ministra dopravy Martina Kupky mělo padnout do konce roku. Most je dlouhodobě ve špatném stavu. »

Zaměstnance ČD v Hradci Králové čeká stěhováníZaměstnance ČD v Hradci Králové čeká stěhování

15.3.2023 - Administrativní zaměstnanci Českých drah v Hradci Králové se v brzké době přemístí do nových prostor. Stěhovat se budou ze svého stávajícího sídla ve výpravní budově nádraží do v současnosti nevyužívaného objektu v majetku… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika