Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Vyberte barvu RegioPanterů pro Plzeň a okolí

Vyberte barvu RegioPanterů pro Plzeň a okolí

2.10.2017 – autor: PETR SLONEK

Na trati v Plzní a jejím okolí zamíří devět zbrusu nových jednotek RegioPanter řady 650. Od jízdního řádu 2018/2019 by měly vyjet na trať Plzeň – Horažďovice předměstí a vybrané spoje i do Pňovan. Veřejnost teď má možnost rozhodnout, jaký barevný nátěr tyto vlaky ponesou.

Vyberte barvu RegioPanterů pro Plzeň a okolí

Na stránkách Plzeňského kraje může každý zájemce hlasovat, jaká barva jim bude nejvíc slušet. Vybírat lze ze tří barevných variant, a to jak interiéru vozu, tak i vnějšího designu. Barevné návrhy jsou laděné podle loga Plzeňského kraje. Hlasovat lze až do pátku 6. října tohoto roku na webové stránce  http://bit.ly/PanteriPlzen. Nelze předvídat, jaká varianta zvítězí, ale jsme přesvědčeni, že i naše korporátní modrá osloví mnohé hlasující. Další informace o pořízení RegioPanterů pro regionální dopravu v Plzeňském kraji přineseme v některém z následujících čísel Železničáře.


Průměrné hodnocení (12 hlasů): 3.5

Další články této rubriky

VUZ získal další kvalifikační pověření VUZ získal další kvalifikační pověření

28.11.2022 - VUZ Slovakia, 100% dceřiná společnost Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ), získala další klíčové kvalifikační pověření. Jedná se o „Rozhodnutie o poverení právnickej osoby posudzovaním zhody subsystémov železničného… »

Provoz na IV. koridoru se řídí z nového sálu v CDP Praha Provoz na IV. koridoru se řídí z nového sálu v CDP Praha

22.11.2022 - Pražské Centrální dispečerské pracoviště (CDP) Správy železnic zprovoznilo v budově na Balabence nový dispečerský sál pro obsluhu části 4. tranzitního železničního koridoru. Momentálně slouží k dálkovému ovládání provozu… »

U Račiněvsi vznikla Wintonova alej, sázející přivezly České dráhyU Račiněvsi vznikla Wintonova alej, sázející přivezly České dráhy

20.11.2022 - Na výročí republiky byla v podřipské Račiněvsi vysazena Alej sira Nicholase Wintona. Připomíná člověka, který ve vší skromnosti a neokázalosti dokázal v roce 1939 před zvůlí nacistického režimu zachránit z Československa 669… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika