Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Vršovický Čtyřkolák vyrazil na jízdy do Posázaví

Vršovický Čtyřkolák vyrazil na jízdy do Posázaví

17.9.2023

Příznivci parního provozu nejen z Prahy a středních Čech měli program o víkendu 19. a 20. srpna jasně daný dlouho dopředu. Konaly se totiž další nostalgické jízdy Posázavím.

Vršovický Čtyřkolák vyrazil na jízdy do Posázaví

Tentokrát navíc přálo počasí, svítilo slunce, díky předchozím srážkám zároveň tolik nehrozilo sucho, a tak se do čela vlaku mířícího v sobotu horním Pacifikem do města Sázavy a v neděli okružně taktéž z pražských Vršovic přes Týnec nad Sázavou zpět do hlavního města mohl postavit vršovický Čtyřkolák 434.2186, jenž si s plnou soupravou spokojených cestujících i v četných stoupáních hravě poradil. Pokud jste výlet párou nestihli, podobnou příležitost budete mít ještě v sobotu 30. září, kdy vyráží do Roztok, a v neděli 1. října, to si zopakuje okruh z Vršovic přes Vrané nad Vltavou, Týnec nad Sázavou, Čerčany a Říčany zpět do Prahy.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Na fotbalové EURO 2024 pohodlně vlakemNa fotbalové EURO 2024 pohodlně vlakem

26.5.2024 - Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se nezadržitelně blíží a mnozí fanoušci začínají plánovat, jak se dopraví na zápasy konané v celkem deseti německých městech. Pohodlnou a zároveň ekologickou variantu přepravy nabízejí… »

České dráhy zahájily soutěžní dialog na nové moderní sídloČeské dráhy zahájily soutěžní dialog na nové moderní sídlo

20.5.2024 - České dráhy zahájily soutěžní dialog na nové sídlo Skupiny ČD v Praze. Administrativní a provozní zaměstnanci ČD jsou nyní rozmístěni v několika budovách v Praze, společnost proto hledá velký administrativní komplex s kapacitou… »

Cestování do Německa během léta s povinnými místenkamiCestování do Německa během léta s povinnými místenkami

19.5.2024 - Mezistátní vlaky EC mezi ČR a Německem na lince z Prahy přes Drážďany a Berlín do Hamburku a dalších severoněmeckých měst bude od 1. června do 1. září 2024 možné použít jen s povinnou místenkou. Dočasnou změnu zavádí… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika