Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / V nemocnici v Havlíčkově Brodě jsou další monitory dechu

V nemocnici v Havlíčkově Brodě jsou další monitory dechu

11.8.2017 – autor: PETR SLONEK

Novorozené děti v Havlíčkově Brodě hlídá od 20. července patnáct nových monitorů dechu, které mohly být zakoupeny díky sponzorským darům několika firem, mezi nimiž nechyběl ani národní dopravce. České dráhy poskytují tyto finanční prostředky v rámci své společenské odpovědnosti.

V nemocnici v Havlíčkově Brodě jsou další monitory dechu

Nové monitory dechu dětskému oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod, kde budou tyto přístroje hlídat nově narozené děti ohrožené syndromem náhlého úmrtí, předal za ČD člen představenstva Michal Štěpán. Patnáctku zcela nových přístrojů převzala z rukou dárců v prostorách dětského oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod primářka oddělení Magdalena Chvílová Weberová. Zprostředkování darování monitorů dechu mezi dárci a nemocnicemi zajišťuje brněnská Nadace Křižovatka, jejíž ředitelka Štěpánka Pokorníková potvrdila, že díky řadě dárců se daří postupně obnovovat tyto přístroje v nemocnicích téměř v celé ČR.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Na IV. koridoru se rodí obří stavbyNa IV. koridoru se rodí obří stavby

27.5.2020 - Zřejmě na žádné jiné dopravní stavbě v Česku se v současné době nepracuje více, než je tomu v případě čtvrtého tranzitního koridoru mezi Prahou a Českými Budějovicemi. Staví se totiž hned na třech dlouhých úsecích a na… »

Stavební práce u Šakvic pokračujíStavební práce u Šakvic pokračují

20.5.2020 - Po zimní přestávce se opět rozeběhly stavební práce na modernizaci, ale především elektrizaci železniční tratě z koridorové stanice Šakvice do nedalekých Hustopečí u Brna. »

Ostravské hlavní nádraží má nové eskalátoryOstravské hlavní nádraží má nové eskalátory

19.5.2020 - Na konci dubna začal na ostravském hlavním nádraží zkušební provoz čtyř nových eskalátorů, které umožní pohodlnější přístup z odbavovací haly do nadchodu spojujícího jednotlivá nástupiště. Nové schody se stavěly od… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika