Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

6.6.2016 – autor: REDAKCE

Desátý ročník o Nejkrásnější nádraží ČR je zahájen. Cestující tak mohou nominovat nádraží, která se jim z jakéhokoliv důvodu líbí. Nominace lze zasílat do září, slavností vyhlášení se uskuteční o dva měsíce později.

Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

Do soutěže může kdokoliv navrhnout nádraží, které považuje za nejkrásnější. Nominace budou probíhat až do 9. září, následně se sejde odborná porota a vybere 10 finalistů, mezi nimiž pak široká veřejnost zvolí vítěze. Hlasování se uskuteční mezi 10. a 31. říjnem.

Minulý ročník ovládlo nádraží Nový Jičín město. Jméno letošního finalisty se veřejnost dozví na slavnostním vyhlášení, které se uskuteční 11. listopadu v Senátu Parlamentu České republiky.

Nominaci lze provést prostřednictvím webového formuláře na adrese http://www.nejnadrazi.cz/nominace.

Autory fotografií jsou Ondřej Demjan a Jaroslav Bělka.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

Historická budova nádraží v Teplicích má původní vzhledHistorická budova nádraží v Teplicích má původní vzhled

16.4.2024 - Správa železnic dokončila rekonstrukci památkově chráněného nádraží v Teplicích. Obnovou prošla fasáda a střecha objektu a také první nástupiště včetně litinového přístřešku. Stavba začala v srpnu 2022, její celkové… »

Startuje další nostalgická sezonaStartuje další nostalgická sezona

14.4.2024 - Nová sezona v ČD Muzeu Lužná u Rakovníka odstartuje v sobotu 27. dubna, kdy se letos prvně otevřou brány pro veřejnost. Návštěvníci se mohou těšit na premiérové jízdy na prodlouženém okruhu úzkorozchodné železnice a chybět… »

ČD v létě posílí spojení mezi Prahou a BerlínemČD v létě posílí spojení mezi Prahou a Berlínem

10.4.2024 - České dráhy společně s německým dopravcem Deutsche Bahn rozšíří na letní sezonu provoz vlaků mezi Prahou a Berlínem. Pro cestu mezi oběma metropolemi cestujícím nabídnou od 10. června až do 15. září 2024 každý den dodatečný… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika