Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

6.6.2016 – autor: REDAKCE

Desátý ročník o Nejkrásnější nádraží ČR je zahájen. Cestující tak mohou nominovat nádraží, která se jim z jakéhokoliv důvodu líbí. Nominace lze zasílat do září, slavností vyhlášení se uskuteční o dva měsíce později.

Startuje 10. ročník ankety Nejkrásnější nádraží ČR

Do soutěže může kdokoliv navrhnout nádraží, které považuje za nejkrásnější. Nominace budou probíhat až do 9. září, následně se sejde odborná porota a vybere 10 finalistů, mezi nimiž pak široká veřejnost zvolí vítěze. Hlasování se uskuteční mezi 10. a 31. říjnem.

Minulý ročník ovládlo nádraží Nový Jičín město. Jméno letošního finalisty se veřejnost dozví na slavnostním vyhlášení, které se uskuteční 11. listopadu v Senátu Parlamentu České republiky.

Nominaci lze provést prostřednictvím webového formuláře na adrese http://www.nejnadrazi.cz/nominace.

Autory fotografií jsou Ondřej Demjan a Jaroslav Bělka.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

VUZ získal další kvalifikační pověření VUZ získal další kvalifikační pověření

28.11.2022 - VUZ Slovakia, 100% dceřiná společnost Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ), získala další klíčové kvalifikační pověření. Jedná se o „Rozhodnutie o poverení právnickej osoby posudzovaním zhody subsystémov železničného… »

Provoz na IV. koridoru se řídí z nového sálu v CDP Praha Provoz na IV. koridoru se řídí z nového sálu v CDP Praha

22.11.2022 - Pražské Centrální dispečerské pracoviště (CDP) Správy železnic zprovoznilo v budově na Balabence nový dispečerský sál pro obsluhu části 4. tranzitního železničního koridoru. Momentálně slouží k dálkovému ovládání provozu… »

U Račiněvsi vznikla Wintonova alej, sázející přivezly České dráhyU Račiněvsi vznikla Wintonova alej, sázející přivezly České dráhy

20.11.2022 - Na výročí republiky byla v podřipské Račiněvsi vysazena Alej sira Nicholase Wintona. Připomíná člověka, který ve vší skromnosti a neokázalosti dokázal v roce 1939 před zvůlí nacistického režimu zachránit z Československa 669… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika