Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Staňte se spolutvůrci stolního kalendáře Českých drah

Staňte se spolutvůrci stolního kalendáře Českých drah

28.5.2013

Hledáte při listování stolním kalendářem fotografii, která vás zaujme a říkáte si, že byste to zvládli lépe? Nyní máte možnost!

Staňte se spolutvůrci stolního kalendáře Českých drah

Na tvorbě kalendáře pro příští rok se totiž může podílet každý zaměstnanec akciové společnosti České dráhy. Ať už jste vášniví fotografové, brouzdající nekonečné hodiny podél kolejí a nádraží, či občas jen tak umístíte do hledáčku svého fotoaparátu také kompozici s železniční tematikou, určitě si nenechávejte své úlovky jen pro sebe. Každopádně by však soutěžní snímky měly zachycovat zajímavým a neotřelým způsobem dění na železnici spojené s Českými drahami.

Snímky posílejte od 1. června do 7. července prostřednictvím webové adresy kalendar2014.cd.cz. Fotografie musí mít minimální velikost 1 200 x 1 200 bodů (10 x 10 cm na 300 dpi) ve formátu JPEG. Tematicky by měl snímek postihnout zajímavou souvislost s českou železnicí, počínaje vlakem přes zaměstnance či cestující až po zátiší – kreativitě se meze nekladou. Podmínkou účasti je vyplnění formuláře, ve kterém musí být zadáno také osobní (zaměstnanecké) číslo, aby bylo zajištěno, že účastník je skutečně zaměstnancem akciové společnosti České dráhy. Každý snímek uveřejněný v kalendáři pro rok 2014 bude honorován částkou 500 Kč! Po vydání kalendáře navíc proběhne soutěž, ve které budou autoři tří nejúspěšnějších fotografií oceněni hodnotnými cenami. Poprvé bude stolní kalendář ČD 2014 také ve volném prodeji, takže se vaše fotografie dostanou k širokému publiku. Takže vzhůru ke kolejím, těšíme se na vaše úlovky!

Kdy? 1. června až 7. července 2013
Co? Fotografie zachycující dění na železnici ve spojení s ČD
Kde? kalendar2014.cd.cz
Co za to? Honorář 500 Kč za každý zveřejněný snímek a možnost soutěžit o hodnotné ceny


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

Cestujících na Pardubicku stále přibýváCestujících na Pardubicku stále přibývá

19.2.2020 - Na řadě tratí v Pardubickém kraji bylo podle výsledků sčítacích kampaní v jízdním řádu 2019 dosaženo rekordních počtů přepravovaných cestujících, mnohde nejvíce za poslední desetiletí. A nepřispěly k tomu jen státní… »

Akce ČD ve středních Čechách měly úspěchAkce ČD ve středních Čechách měly úspěch

18.2.2020 - Výlety vlakem pod hlavičkou Českých drah zaznamenaly ve Středočeském kraji a Praze opět velký úspěch. Návštěvnost se pravidelně pohybovala v řádech tisíců až desetitisíců, osvědčila se i zcela nová akce Párou Prahou.… »

Moderní vlaky pro Pardubický kraj Moderní vlaky pro Pardubický kraj

14.2.2020 - Pardubický kraj si objednal u Českých drah nové motorové jednotky a modernizaci osobních vozů pro regionální dopravu z počátku 90. let. »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika