Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Staňte se spolutvůrci stolního kalendáře Českých drah

Staňte se spolutvůrci stolního kalendáře Českých drah

28.5.2013

Hledáte při listování stolním kalendářem fotografii, která vás zaujme a říkáte si, že byste to zvládli lépe? Nyní máte možnost!

Staňte se spolutvůrci stolního kalendáře Českých drah

Na tvorbě kalendáře pro příští rok se totiž může podílet každý zaměstnanec akciové společnosti České dráhy. Ať už jste vášniví fotografové, brouzdající nekonečné hodiny podél kolejí a nádraží, či občas jen tak umístíte do hledáčku svého fotoaparátu také kompozici s železniční tematikou, určitě si nenechávejte své úlovky jen pro sebe. Každopádně by však soutěžní snímky měly zachycovat zajímavým a neotřelým způsobem dění na železnici spojené s Českými drahami.

Snímky posílejte od 1. června do 7. července prostřednictvím webové adresy kalendar2014.cd.cz. Fotografie musí mít minimální velikost 1 200 x 1 200 bodů (10 x 10 cm na 300 dpi) ve formátu JPEG. Tematicky by měl snímek postihnout zajímavou souvislost s českou železnicí, počínaje vlakem přes zaměstnance či cestující až po zátiší – kreativitě se meze nekladou. Podmínkou účasti je vyplnění formuláře, ve kterém musí být zadáno také osobní (zaměstnanecké) číslo, aby bylo zajištěno, že účastník je skutečně zaměstnancem akciové společnosti České dráhy. Každý snímek uveřejněný v kalendáři pro rok 2014 bude honorován částkou 500 Kč! Po vydání kalendáře navíc proběhne soutěž, ve které budou autoři tří nejúspěšnějších fotografií oceněni hodnotnými cenami. Poprvé bude stolní kalendář ČD 2014 také ve volném prodeji, takže se vaše fotografie dostanou k širokému publiku. Takže vzhůru ke kolejím, těšíme se na vaše úlovky!

Kdy? 1. června až 7. července 2013
Co? Fotografie zachycující dění na železnici ve spojení s ČD
Kde? kalendar2014.cd.cz
Co za to? Honorář 500 Kč za každý zveřejněný snímek a možnost soutěžit o hodnotné ceny


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

Nadace si spolupráci s ČD pochvalujeNadace si spolupráci s ČD pochvaluje

21.8.2020 - Nadace Okřídlené kolo (NOK) letos slaví 16. narozeniny. A za tu dobu se díky instituci, která pomáhá při záchraně železničních památek, podařilo zdárně dokončit několik velkých projektů. Jmenujme například rekonstrukci… »

Knihovna Českých drah pokračuje s digitalizacíKnihovna Českých drah pokračuje s digitalizací

18.8.2020 - Někdejší Ústřední technická knihovna dopravy, dnes Knihovna ČD, je svým způsobem unikátní a v republice nemá obdoby. Věnuje se odborníkům i veřejnosti. Část z více než sto dvaceti tisíc knih, časopisů, jízdních řádů, map… »

Nadační fond Skupiny ČD pomůže železničářům v nouzi Nadační fond Skupiny ČD pomůže železničářům v nouzi

5.8.2020 - České dráhy a jejich největší dceřiná společnost ČD Cargo založily Nadační fond Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM. Cílem je podporovat železničáře, kteří při výkonu svého zaměstnání utrpěli úraz nebo se nikoli vlastní… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika