Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Staňte se spolutvůrci stolního kalendáře Českých drah

Staňte se spolutvůrci stolního kalendáře Českých drah

28.5.2013

Hledáte při listování stolním kalendářem fotografii, která vás zaujme a říkáte si, že byste to zvládli lépe? Nyní máte možnost!

Staňte se spolutvůrci stolního kalendáře Českých drah

Na tvorbě kalendáře pro příští rok se totiž může podílet každý zaměstnanec akciové společnosti České dráhy. Ať už jste vášniví fotografové, brouzdající nekonečné hodiny podél kolejí a nádraží, či občas jen tak umístíte do hledáčku svého fotoaparátu také kompozici s železniční tematikou, určitě si nenechávejte své úlovky jen pro sebe. Každopádně by však soutěžní snímky měly zachycovat zajímavým a neotřelým způsobem dění na železnici spojené s Českými drahami.

Snímky posílejte od 1. června do 7. července prostřednictvím webové adresy kalendar2014.cd.cz. Fotografie musí mít minimální velikost 1 200 x 1 200 bodů (10 x 10 cm na 300 dpi) ve formátu JPEG. Tematicky by měl snímek postihnout zajímavou souvislost s českou železnicí, počínaje vlakem přes zaměstnance či cestující až po zátiší – kreativitě se meze nekladou. Podmínkou účasti je vyplnění formuláře, ve kterém musí být zadáno také osobní (zaměstnanecké) číslo, aby bylo zajištěno, že účastník je skutečně zaměstnancem akciové společnosti České dráhy. Každý snímek uveřejněný v kalendáři pro rok 2014 bude honorován částkou 500 Kč! Po vydání kalendáře navíc proběhne soutěž, ve které budou autoři tří nejúspěšnějších fotografií oceněni hodnotnými cenami. Poprvé bude stolní kalendář ČD 2014 také ve volném prodeji, takže se vaše fotografie dostanou k širokému publiku. Takže vzhůru ke kolejím, těšíme se na vaše úlovky!

Kdy? 1. června až 7. července 2013
Co? Fotografie zachycující dění na železnici ve spojení s ČD
Kde? kalendar2014.cd.cz
Co za to? Honorář 500 Kč za každý zveřejněný snímek a možnost soutěžit o hodnotné ceny


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

České dráhy vrátily do provozu push-pull po nehoděČeské dráhy vrátily do provozu push-pull po nehodě

6.6.2023 - České dráhy vrátily na konci května po opravě ve výrobním závodě do provozu přes devět měsíců odstavenou třívozovou patrovou soupravu push-pull s číslem 002. Ta nyní opět jezdí na kmenové trati Ostrava – Frýd­lant nad… »

ČD zahájily prodej jízdenek na sezonní spoje Pirat a Widmy k Baltskému mořiČD zahájily prodej jízdenek na sezonní spoje Pirat a Widmy k Baltskému moři

4.6.2023 - Do polských prázdninových letovisek Leba, Hel a Kolobrzeg lze cestovat nočními vlaky provozovanými ve spolupráci ČD a polského dopravce PKP Intercity. Prodej jízdenek a rezervací na tyto vlaky byl zahájen právě v těchto dnech. »

Klub dopravní historie oslavil 20. výročíKlub dopravní historie oslavil 20. výročí

28.5.2023 - Už 20 let činnosti si na konci března připomněli stávající i bývalí členové Klubu dopravní historie (KDH) při Domě dětí a mládeže v Praze 5. Slavnostní výroční schůzka se uskutečnila v secesním historickém salonku Českých… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika