Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Sportovci na Spartan Race jeli vlakem ČD

Sportovci na Spartan Race jeli vlakem ČD

1.8.2016 – autor: JOSEF HOLEK

Účastníci náročného překážkového závodu Spartan Race se na košické klání vypravili vlakem Českých drah. Národní dopravce pro skupinu více než čtyř set padesáti závodníků vypravil z pražského hlavního nádraží speciální noční vlak, v němž byla zařazena osmička vozů řady B249.

Sportovci na Spartan Race jeli vlakem ČD

Spoj si objednal pořadatel, čeští závodníci tak měli zajištěnou dopravu do i z místa akce. Národní dopravce chce s pořadatelem závodu nadále úzce spolupracovat. Spartan Race se uskutečnil na začátku července. Jde o jeden z nejpopulárnějších překážkových závodů na světě. Založil jej Joe De Sena v USA v roce 2010. Závody mají několik úrovní, které se odlišují především svou délkou a počtem překážek.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Lužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonuLužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonu

12.6.2024 - O víkendu 11. a 12. května se v Lužné u Rakovníka uskutečnil letošní první parní víkend. Po oba dny se konalo tradiční komentované představení nejzajímavějších strojů na tamější točně. »

Do Polska pohodlně vlaky Českých drah Do Polska pohodlně vlaky Českých drah

11.6.2024 - Podle statistik je Polsko jednou z nejvíce navštěvovaných zemí v Evropě. A těší se zájmu i u českých turistů, jejichž počty rekordně rostou i letos. Polsko nabízí kromě příznivé cenové hladiny i vysokou úroveň služeb,… »

ČD spustily novou kampaň na ekologické cestování vlakemČD spustily novou kampaň na ekologické cestování vlakem

9.6.2024 - Víte, jak ušetřit 44,68 kg CO2? Stačí si pro cestu mezi Prahou a Ostravou vybrat vlak místo automobilu. Právě na zdůraznění ekologického aspektu cestování vlakem se zaměřila nová marketingová kampaň Českých drah, se kterou se od… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika