Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Soutěž o Nejkrásnější nádraží: Hlasování zahájeno

Soutěž o Nejkrásnější nádraží: Hlasování zahájeno

25.8.2017 – autor: REDAKCE

Bylo zahájeno hlasování v soutěži o Nejkrásnější nádraží. Smyslem akce je zlepšit prostředí stanic a zastávek, motivovat vlastníky a správce k zodpovědnější péči o svěřený majetek a zvýšit zájem veřejnosti o cestování vlakem.

Nejkrásnější nádraží: Hlasování zahájeno

V těchto dnech bylo zahájeno hlasování v dalším ročníku soutěže o Nejkrásnější nádraží. Kandidáty na titul navrhuje veřejnost, která také rozhoduje o vítězi. V soutěži, která se poprvé uskutečnila v roce 2007, můžete v tuto chvíli nominovat své oblíbené nádraží. Nominace se uzavírají 9. září, následovat bude hlasování, jež bude ukončeno 10. října. Výsledky budou zveřejněny 11. listopadu.

Více o soutěži a elektronické formuláře najdete na www.nejdrazi.cz


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

Rekonstrukcí projde poslední část Fantovy budovyRekonstrukcí projde poslední část Fantovy budovy

18.6.2024 - Správa železnic hodlá na konci roku zahájit druhou část rekonstrukce interiéru ve Fantově budově na pražském hlavním nádraží. Důležitou podmínkou k samotnému zahájení stavby je právě vypsané výběrové řízení na… »

Budoucí železničáři úspěšně absolvovali zkoušky dospělostiBudoucí železničáři úspěšně absolvovali zkoušky dospělosti

14.6.2024 - Studenti oboru Provoz a ekonomika dopravy SŠES Praha 10 absolvovali 14. května praktické maturitní zkoušky, přičemž jedna z částí se konala i v prostorech OCÚ Střed ve Vršovicích. Žáci znalosti předvedli na čtveřici hnacích… »

Lužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonuLužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonu

12.6.2024 - O víkendu 11. a 12. května se v Lužné u Rakovníka uskutečnil letošní první parní víkend. Po oba dny se konalo tradiční komentované představení nejzajímavějších strojů na tamější točně. »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika