Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Soutěž o Nejkrásnější nádraží: Hlasování zahájeno

Soutěž o Nejkrásnější nádraží: Hlasování zahájeno

25.8.2017 – autor: REDAKCE

Bylo zahájeno hlasování v soutěži o Nejkrásnější nádraží. Smyslem akce je zlepšit prostředí stanic a zastávek, motivovat vlastníky a správce k zodpovědnější péči o svěřený majetek a zvýšit zájem veřejnosti o cestování vlakem.

Nejkrásnější nádraží: Hlasování zahájeno

V těchto dnech bylo zahájeno hlasování v dalším ročníku soutěže o Nejkrásnější nádraží. Kandidáty na titul navrhuje veřejnost, která také rozhoduje o vítězi. V soutěži, která se poprvé uskutečnila v roce 2007, můžete v tuto chvíli nominovat své oblíbené nádraží. Nominace se uzavírají 9. září, následovat bude hlasování, jež bude ukončeno 10. října. Výsledky budou zveřejněny 11. listopadu.

Více o soutěži a elektronické formuláře najdete na www.nejdrazi.cz


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

České dráhy vrátily do provozu push-pull po nehoděČeské dráhy vrátily do provozu push-pull po nehodě

6.6.2023 - České dráhy vrátily na konci května po opravě ve výrobním závodě do provozu přes devět měsíců odstavenou třívozovou patrovou soupravu push-pull s číslem 002. Ta nyní opět jezdí na kmenové trati Ostrava – Frýd­lant nad… »

ČD zahájily prodej jízdenek na sezonní spoje Pirat a Widmy k Baltskému mořiČD zahájily prodej jízdenek na sezonní spoje Pirat a Widmy k Baltskému moři

4.6.2023 - Do polských prázdninových letovisek Leba, Hel a Kolobrzeg lze cestovat nočními vlaky provozovanými ve spolupráci ČD a polského dopravce PKP Intercity. Prodej jízdenek a rezervací na tyto vlaky byl zahájen právě v těchto dnech. »

Klub dopravní historie oslavil 20. výročíKlub dopravní historie oslavil 20. výročí

28.5.2023 - Už 20 let činnosti si na konci března připomněli stávající i bývalí členové Klubu dopravní historie (KDH) při Domě dětí a mládeže v Praze 5. Slavnostní výroční schůzka se uskutečnila v secesním historickém salonku Českých… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika