Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ROCky si připsal další úspěšný rok

ROCky si připsal další úspěšný rok

22.10.2018 – autor: JOSEF HOLEK

Táborský hotel Palcát hostil další konferenci v rámci projektu ROCky. V rámci něj si zaměstnanci Regionálních obchodních center Českých drah v průběhu celého roku zlepšovali osobnostní dovednosti tak, aby při jednání s krajskými samosprávami byli co nejúspěšnější. Blanka Havelková, předsedkyně představenstva Dopravního vzdělávacího institutu, doplnila, že DVI spolu s dalšími vzdělávacími agenturami připravoval workshopy pro zaměstnance ke zvládnutí různých témat, která ROC obvykle řeší a je na ně nutné reagovat.

ROCky si připsal další úspěšný rok

Lektoři s posluchači řešili slabé i silné stránky ROC a jejich rozvoj. Táborské konference s názvem Neztrátová regionální doprava již od roku 2019, jež se uskutečnila v úterý 9. a ve středu 10. října, se zúčastnila stovka zaměstnanců ROC z celé republiky. Při konferenci byli rozděleni do skupinek, přičemž připravovali prezentace na témata osobní náklady, náklady spojené s vedením vlaku, oblast nákladů na provoz a údržbu vozidel, ostatní náklady a výnosy. Druhý den své nápady prezentovali managementu ČD. Konference se zúčastnili i zástupci personálního odboru, který na projektu taktéž pracuje, náměstek generálního ředitele pro obchod Michal Štěpán a ředitel odboru regionální dopravy Jiří Ješeta.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 4

Další články této rubriky

VUZ získal další kvalifikační pověření VUZ získal další kvalifikační pověření

28.11.2022 - VUZ Slovakia, 100% dceřiná společnost Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ), získala další klíčové kvalifikační pověření. Jedná se o „Rozhodnutie o poverení právnickej osoby posudzovaním zhody subsystémov železničného… »

Provoz na IV. koridoru se řídí z nového sálu v CDP Praha Provoz na IV. koridoru se řídí z nového sálu v CDP Praha

22.11.2022 - Pražské Centrální dispečerské pracoviště (CDP) Správy železnic zprovoznilo v budově na Balabence nový dispečerský sál pro obsluhu části 4. tranzitního železničního koridoru. Momentálně slouží k dálkovému ovládání provozu… »

U Račiněvsi vznikla Wintonova alej, sázející přivezly České dráhyU Račiněvsi vznikla Wintonova alej, sázející přivezly České dráhy

20.11.2022 - Na výročí republiky byla v podřipské Račiněvsi vysazena Alej sira Nicholase Wintona. Připomíná člověka, který ve vší skromnosti a neokázalosti dokázal v roce 1939 před zvůlí nacistického režimu zachránit z Československa 669… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika