Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Přijďte na výstavu kreslených vtipů Miroslava Bartáka

Přijďte na výstavu kreslených vtipů Miroslava Bartáka

17.4.2015 – autor: PETR SLONEK

Máte rádi kreslené vtipy? Pokud ano, pak si určitě nenechte ujít výstavu kresleného humoru Miroslava Bartáka. Ten je například autorem grafiky speciálního Šachového vlaku 2015, který projede v říjnu letošního roku Českou republikou, Německem, Rakouskem, Polskem a Slovenskem.

Přijďte na vernisáž kreslených vtipů Miroslava Bartáka

Vernisáž kreslířových děl se uskutečnila ve středu odpoledne na pražském Masarykově nádraží za účasti zástupců Českých drah a samotného umělce. Veřejnost a cestující si výstavu kreslených vtipů mohou prohlédnout ve dvoraně této stanice až do 29. dubna, pak se výstava přesune na hlavní nádraží v Plzni (30. dubna až 13. května), do Ústí nad Labem (od 14. května do 27. května) a Pardubic (od 28. května do 10. června).

Zpět do Prahy, tentokrát na hlavní nádraží, se expozice vrátí 11. června a navštívit ji všichni příznivci kresleného humoru budou moci až do 24. června.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Fotogalerie

Další články této rubriky

Nadace si spolupráci s ČD pochvalujeNadace si spolupráci s ČD pochvaluje

21.8.2020 - Nadace Okřídlené kolo (NOK) letos slaví 16. narozeniny. A za tu dobu se díky instituci, která pomáhá při záchraně železničních památek, podařilo zdárně dokončit několik velkých projektů. Jmenujme například rekonstrukci… »

Knihovna Českých drah pokračuje s digitalizacíKnihovna Českých drah pokračuje s digitalizací

18.8.2020 - Někdejší Ústřední technická knihovna dopravy, dnes Knihovna ČD, je svým způsobem unikátní a v republice nemá obdoby. Věnuje se odborníkům i veřejnosti. Část z více než sto dvaceti tisíc knih, časopisů, jízdních řádů, map… »

Nadační fond Skupiny ČD pomůže železničářům v nouzi Nadační fond Skupiny ČD pomůže železničářům v nouzi

5.8.2020 - České dráhy a jejich největší dceřiná společnost ČD Cargo založily Nadační fond Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM. Cílem je podporovat železničáře, kteří při výkonu svého zaměstnání utrpěli úraz nebo se nikoli vlastní… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika