Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Přijďte na výstavu kreslených vtipů Miroslava Bartáka

Přijďte na výstavu kreslených vtipů Miroslava Bartáka

17.4.2015 – autor: PETR SLONEK

Máte rádi kreslené vtipy? Pokud ano, pak si určitě nenechte ujít výstavu kresleného humoru Miroslava Bartáka. Ten je například autorem grafiky speciálního Šachového vlaku 2015, který projede v říjnu letošního roku Českou republikou, Německem, Rakouskem, Polskem a Slovenskem.

Přijďte na vernisáž kreslených vtipů Miroslava Bartáka

Vernisáž kreslířových děl se uskutečnila ve středu odpoledne na pražském Masarykově nádraží za účasti zástupců Českých drah a samotného umělce. Veřejnost a cestující si výstavu kreslených vtipů mohou prohlédnout ve dvoraně této stanice až do 29. dubna, pak se výstava přesune na hlavní nádraží v Plzni (30. dubna až 13. května), do Ústí nad Labem (od 14. května do 27. května) a Pardubic (od 28. května do 10. června).

Zpět do Prahy, tentokrát na hlavní nádraží, se expozice vrátí 11. června a navštívit ji všichni příznivci kresleného humoru budou moci až do 24. června.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Fotogalerie

Další články této rubriky

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČDMoravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

24.9.2023 - Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V kampani, která chce vyzdvihnout pohodlí a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“. V zápletce založené na odvěké rivalitě Čech a… »

Nymburské nádraží získá novou podobuNymburské nádraží získá novou podobu

23.9.2023 - Přestavba hlavního nádraží v Nymburce, kterou připravuje Správa železnic, vznikne podle návrhu architekta Tomáše Hanuse. Odborná komise architektonicko-urbanistické soutěže vybrala mezi 17 účastníky jednomyslně právě jeho… »

ČD Cargo pořídí dalších 12 lokomotiv TraxxČD Cargo pořídí dalších 12 lokomotiv Traxx

22.9.2023 - Dceřiná společnost Českých drah ČD Cargo objednala dalších 12 lokomotiv typu TRAXX 3 MS vybavených palubním systémem Atlas (ETCS Level 2, Baseline 3). Lokomotivy by měly být dodány nejpozději v první polovině roku 2026. Hodnota… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika