Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Přijďte na výstavu kreslených vtipů Miroslava Bartáka

Přijďte na výstavu kreslených vtipů Miroslava Bartáka

17.4.2015 – autor: PETR SLONEK

Máte rádi kreslené vtipy? Pokud ano, pak si určitě nenechte ujít výstavu kresleného humoru Miroslava Bartáka. Ten je například autorem grafiky speciálního Šachového vlaku 2015, který projede v říjnu letošního roku Českou republikou, Německem, Rakouskem, Polskem a Slovenskem.

Přijďte na vernisáž kreslených vtipů Miroslava Bartáka

Vernisáž kreslířových děl se uskutečnila ve středu odpoledne na pražském Masarykově nádraží za účasti zástupců Českých drah a samotného umělce. Veřejnost a cestující si výstavu kreslených vtipů mohou prohlédnout ve dvoraně této stanice až do 29. dubna, pak se výstava přesune na hlavní nádraží v Plzni (30. dubna až 13. května), do Ústí nad Labem (od 14. května do 27. května) a Pardubic (od 28. května do 10. června).

Zpět do Prahy, tentokrát na hlavní nádraží, se expozice vrátí 11. června a navštívit ji všichni příznivci kresleného humoru budou moci až do 24. června.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Fotogalerie

Další články této rubriky

VUZ získal další kvalifikační pověření VUZ získal další kvalifikační pověření

28.11.2022 - VUZ Slovakia, 100% dceřiná společnost Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ), získala další klíčové kvalifikační pověření. Jedná se o „Rozhodnutie o poverení právnickej osoby posudzovaním zhody subsystémov železničného… »

Provoz na IV. koridoru se řídí z nového sálu v CDP Praha Provoz na IV. koridoru se řídí z nového sálu v CDP Praha

22.11.2022 - Pražské Centrální dispečerské pracoviště (CDP) Správy železnic zprovoznilo v budově na Balabence nový dispečerský sál pro obsluhu části 4. tranzitního železničního koridoru. Momentálně slouží k dálkovému ovládání provozu… »

U Račiněvsi vznikla Wintonova alej, sázející přivezly České dráhyU Račiněvsi vznikla Wintonova alej, sázející přivezly České dráhy

20.11.2022 - Na výročí republiky byla v podřipské Račiněvsi vysazena Alej sira Nicholase Wintona. Připomíná člověka, který ve vší skromnosti a neokázalosti dokázal v roce 1939 před zvůlí nacistického režimu zachránit z Československa 669… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika