Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Přibyla parkovací místa u dalšího nádraží, nově v Nezamyslicích

Přibyla parkovací místa u dalšího nádraží, nově v Nezamyslicích

13.12.2022

České dráhy uvedly v říjnu do plného provozu v železniční stanici Nezamyslice v blízkosti nádražní budovy nové parkoviště ČD Parking. To nabízí parkování zdarma na 10 místech. V Olomouckém a Zlínském kraji byly už dříve revitalizovány plochy některých parkovišť ČD Parking v rámci pravidelné údržby.

Přibyla parkovací místa u dalšího nádraží, nově v Nezamyslicích

V současné době doplňková služba ČD Parking umožňuje parkování zdarma na celkem 37 místech republiky, u dalších šesti nádraží nabízejí České dráhy ve svém e-shopu rezervaci parkovacích míst za zvýhodněnou cenu. Kromě toho v Praze v Garážích Muzeum, Plzni a České Třebové jsou k dispozici místa ve velkokapacitních parkovacích domech poblíž hlavních nádraží. Služba ČD Parking je vhodná pro ty, kteří se rozhodnou při cestě kombinovat vlak a vlastní automobil. Díky ní výhodně zaparkují u vybraných nádraží na území celé ČR a zbytek cesty v klidu a bez starostí absolvují některým ze spojů ČD.   


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Chystá se rekonstrukce trati na HavlíčkobrodskuChystá se rekonstrukce trati na Havlíčkobrodsku

19.4.2024 - Rekonstrukce osmikilometrového úseku železnice mezi Přibyslaví a Pohledem na Havlíčkobrodsku přijde bezmála na 2,8 miliardy korun. Zhotovitelem, jehož vybrala SŽ, je společnost Chládek & Tintěra. Rekonstrukce umožní zvýšit rychlost… »

Historická budova nádraží v Teplicích má původní vzhledHistorická budova nádraží v Teplicích má původní vzhled

16.4.2024 - Správa železnic dokončila rekonstrukci památkově chráněného nádraží v Teplicích. Obnovou prošla fasáda a střecha objektu a také první nástupiště včetně litinového přístřešku. Stavba začala v srpnu 2022, její celkové… »

Startuje další nostalgická sezonaStartuje další nostalgická sezona

14.4.2024 - Nová sezona v ČD Muzeu Lužná u Rakovníka odstartuje v sobotu 27. dubna, kdy se letos prvně otevřou brány pro veřejnost. Návštěvníci se mohou těšit na premiérové jízdy na prodlouženém okruhu úzkorozchodné železnice a chybět… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika