Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Přibyla parkovací místa u dalšího nádraží, nově v Nezamyslicích

Přibyla parkovací místa u dalšího nádraží, nově v Nezamyslicích

13.12.2022

České dráhy uvedly v říjnu do plného provozu v železniční stanici Nezamyslice v blízkosti nádražní budovy nové parkoviště ČD Parking. To nabízí parkování zdarma na 10 místech. V Olomouckém a Zlínském kraji byly už dříve revitalizovány plochy některých parkovišť ČD Parking v rámci pravidelné údržby.

Přibyla parkovací místa u dalšího nádraží, nově v Nezamyslicích

V současné době doplňková služba ČD Parking umožňuje parkování zdarma na celkem 37 místech republiky, u dalších šesti nádraží nabízejí České dráhy ve svém e-shopu rezervaci parkovacích míst za zvýhodněnou cenu. Kromě toho v Praze v Garážích Muzeum, Plzni a České Třebové jsou k dispozici místa ve velkokapacitních parkovacích domech poblíž hlavních nádraží. Služba ČD Parking je vhodná pro ty, kteří se rozhodnou při cestě kombinovat vlak a vlastní automobil. Díky ní výhodně zaparkují u vybraných nádraží na území celé ČR a zbytek cesty v klidu a bez starostí absolvují některým ze spojů ČD.   


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Ministerstvo dopravy rozdělí peníze na opravy historických vozidelMinisterstvo dopravy rozdělí peníze na opravy historických vozidel

19.3.2023 - Ministerstvo dopravy vyhlásilo výzvu v rámci programu na obnovu historických železničních vozidel na období 2021 až 2023. Podpora přispívá k zachování technického a kulturního dědictví České republiky a rezort ji vyhlašuje… »

Verdikt o mostu pod Vyšehradem padne do konce rokuVerdikt o mostu pod Vyšehradem padne do konce roku

17.3.2023 - Rozhodnutí o budoucnosti železničního mostu přes Vltavu mezi pražským Podskalím a Smíchovem by podle ministra dopravy Martina Kupky mělo padnout do konce roku. Most je dlouhodobě ve špatném stavu. »

Zaměstnance ČD v Hradci Králové čeká stěhováníZaměstnance ČD v Hradci Králové čeká stěhování

15.3.2023 - Administrativní zaměstnanci Českých drah v Hradci Králové se v brzké době přemístí do nových prostor. Stěhovat se budou ze svého stávajícího sídla ve výpravní budově nádraží do v současnosti nevyužívaného objektu v majetku… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika